Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baj, és mivel? A...

Mi lehet a baj, és mivel? A TV-vel vagy a csatorna a rossz?

Figyelt kérdés

Nekem tegnap még működött a Comedy Central. Volt olyan máskor hogy a TV2 szemcsés, az RTL vibrál.. Most mind szép és jó csak a Comedy Central(♥).. Az semmi. 1-2 hete már picit szemcsés volt, csak messzebbről lehetett kivenni, hogy mi is megy az adón. Tegnap ilyen volt még, mára meg olyan mintha nem lenne adás a TV-ben.. (Eddig mindig 24 óráig ment a Comedy Centralon adás)

Köszi előre is!


2011. szept. 12. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel veszed? sima antennával? szerintem a comedy-t nem adják már földivel
2011. szept. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mivel veszed? sima antennával? szerintem a comedy-t nem adják már földivel"


Ezt miből gondoltad?

Ő is azt nézi/nézné.


[link]


Kérdezőnek:

-vagy az antenna vacakol

-vagy a tévéd tunere romlott el


Az antennát könnyen ellenőrizheted, a csatlakozóit mozgasd meg, illetve ha aktív antennát használsz akkor a hálózati tápegységet is nézd meg.

Szobaantennával pedig nem biztos hogy jó ötlet használni. Ha az van, próbáld áttenni más helyre.

2011. szept. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Valószínűleg kihúzódhatott egy kábel, ugyanis azt vettem észre, hogy nincs kábeltévé. csak TV2, RTL, M1, M2, Hálózat, Discovery...


Azért köszi. Majd megnézetem valakivel.

2011. szept. 13. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!