Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit vegyek a páromnak ajándékba?

Mit vegyek a páromnak ajándékba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a barátom most tölti a 25.-et és egyszerűen nem tudok mit venni neki. Tegnap épp beszélgettünk..felvetettem neki az I Phone 4-et..Xboxot,Led tv-t,Laptopot,fényképezőgépet.És egyiket sem akarja...Lányok ti mit tennétek a helyembe? Semmi ötletem nincs..Kezdem úgy érezni,hogy már semminek se örülne :( :( Segítsetek..
2011. szept. 14. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

ipad 2-őt


amúgy érdekes ember lehet, ha ezeknek nem örülne...meg te se sz@rral gurigázol az érték tekintetében :D

2011. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ..I Padra gondoltam az nem jó neki,de a 2 töl miben különbözik?
2011. szept. 14. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
ha az iPad se jó neki, akkor nem tudom. Vegyél neki egy autót, vagy egy házat
2011. szept. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Ne általánosságban gondolkozz, hanem gondolj vissza arra, mit említett, ami neki még nincs és szeretne. Egyáltalán minek ennyi pénzt kiadni? Szerintem ez már erős túlzás, laptop meg LED TV.. Ezek olyan ajándékok, amik azt mutatják meg, hogy fogalmad sincs, ki ez az ember, csak veszel valami drágát, aztán hadd szóljon.

Gondold ki, mire vágyhat.

2011. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy a gond csak annyi, hogy a srácban lakik még némi intelligencia és műveltség, amit nem elégít ki az, ha a párja odacsesz elé valami méregdrága vackot (amit a leírásból elgondolva maga is meg tudna venni).


Ma a kreatív ajándékok már nem menők?

Engem a párom Rómába vitt egy iPad 2 árából és sokkal többet ért a hús-vér élmény, mint a digitális. Plusz kaptam már mászóeszközt, mentünk síelni, voltunk az osztrák Alpokban és a bécsi operában. De csinált nekem sálat, fényképes fali kulcstartót vagy hűtőmágnest is és ez utóbbinak is jobban örülök, mint egy Xbox-nak, annak ellenére, hogy tényleg kütyüb*zi villanykaros vagyok...

2011. szept. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van,főleg az utolsónak...Utazás tetszett neki,köszönöm szépen :))
2011. szept. 15. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!