Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak ajándékba egy könyvet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak ajándékba egy könyvet fogok adni, milyen idézetet írhatnék bele?

Figyelt kérdés
Valami rövid szerelmes idézetet szeretnék, szét néztem már a neten, találtam is egy-kettőt,de nem az igazi, hátha ti tudtok nekem mondani jókat.
2011. jún. 22. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak álmok amelyek kimagaslanak a többi közül.Vannak álmok amelyek tovább tartanak.De a legszebb álom,ahhoz kötődik aki ezeket a sorokat olvassa!
2011. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hmm ezek szerintem szépek:):


"Amíg nem porlad szét a szirt, s zúgnak a tengerek: szeretlek én, míg életem homokja elpereg."


"Két jégkocka voltunk, de a napsütésben elolvadtunk, és most egy és ugyanaz a víztócsa vagyunk."


"A szívnek nem parancsolhatunk, hanem inkább az parancsol minekünk. A szív fölött nem lehet úgy uralkodni, mint az ész fölött."


"Nehéz dolog, hogy ne szeress, de nehéz az is, hogyha szeretsz. A legnehezebb, ha hiába szeretsz."


"Van egy szó, ami az élet minden nehézségétől és fájdalmától megszabadít. Ez a szó a szerelem."


"Mert hol te vagy, ott a világ maga."


"Kedvesem, előttünk az egész élet - sőt még több is. Halhatatlanná tettél engem. Te és én ezer évig fogunk élni, és mindenre lesz időnk."


"Terhedre én soha nem leszek. Ha csak az árnyékodat látom is, boldog vagyok. Ha a ruhád a szegen függ, én titkon megsimítom. Ha a poharadban víz marad, én iszom meg. S az a víz nekem édes, mint a pogány istenek nektárja."

2011. jún. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ki azt mondja: imád, sose hidd el szavát. Ki azt mondja szeret, talán igaz lehet. De az, ki rád néz, hallgat, nem beszél, és nem szavalgat annak add egész szívedet, mert az forrón és hűn szeret!"


"Egy bűnöm van nem nagy vétek

Csak két szó: Szeretlek Téged"

2011. jún. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
minden pasi utálja a könyveket, szóval ha nem tévéújság vagy a legújabb CKM, bele írhatod nyugodtan: "Emlékezz rám, hogy emiatt raktál ki..."
2011. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő nem utálja a könyveket, és ezt kifejezetten ő kérte, és nem CKM, sem tévé újság.
2011. jún. 22. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:

a szerelmem nekem ezt írta,azóta ez a kedvenc idézetem:



Szeretlek Kicsim,ezt más szavakkal nem lehet elmondani.

2011. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!