Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fényképezőt USB-n keresztül...

Fényképezőt USB-n keresztül tölteni. Csak szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés
Most akarok fényképezőt venni, és egyre több olyan készülék van, amit csak USB kábelen keresztül számítógépről lehet tölteni. Ez csak szerintem hülyeség? Mármint jó oké, a gépek világában élünk, de nem sokkal egyszerűbb szimplán csak bedugni a konnektorba, mint hozzákötni a géphez? Meg mi van, ha épp nincs az ember gépközelben? Egy konnetkort azért csak könnyebben találunk..
2011. szept. 23. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
De szerintem is hülyeség...azonban ha egy fényképezőgép tölthető, szerintem akkor nem csak USB kábel segítségével, hanem adapterrel is megoldható. (pl HTC telefonok)
2011. szept. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mikro USBs adatperekhez adnak egy hálózati csatlakozós cuccot is. Tehát nem muszáj gépbe csatlakoztatnod. Tehát a töltés valóban a mikro USBén megy, viszont a "zsinór" másik vége a konnektorban végződik.
2011. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!