Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Keresek 3d filmeket, jatekokat...

Andras7 kérdése:

Keresek 3d filmeket, jatekokat, ma kaptam szemuveget szoval meg uj vok a temaba. Hol talalok pld listat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, MA kaptam egy 3d szemuveget, es keresek 3d filmeket, jatekokat. Nem haborus,lovoldozos, eroszakos jatekot keresek hanen pld sport, kocsis,ugyessegi stb. Elore is koszi.
2011. szept. 23. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

hogy az ilyen ember miért kommentel egyszerűen nemtudom megérteni, tarsd meg magadnak ezt a csicskaságot, aztán töröld magad a GYK-ról szerencsétlen -.-"


Válaszként elsőnek annyit, hogy a videókártyád milyen?

Ugye ha gyenge / régi nemfogja bírni, akadni fog / else indul a 3D. Ha Nvidia kártyád van, akkor ezt a listát tudom ajánlani, most néztem utána, lehet régi az archív, és már bővült, de egyenlőre ezek vannak meg Nvidiához. Persze ehhez telepítened kell az Nvidia 3D Vision Drivert, amit a megfelelő opciók kiválasztásával megtehetsz itt: [link]

2011. szept. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat ennyit en is tok hogy beirjam a googelbe, de nekem nem holmi bena online jatek kell.

Olyan kell ami 3d s szemuvegre volt csinalva.

2011. szept. 23. 22:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod laszlo. Szoval nekem ati radeon 5670 Sapphire om van. Sztem jo video kartya. Szted mennek ezen is?
2011. szept. 23. 22:53
 5/6 anonim válasza:

azagond, hogy ezek kifejezetten nvidia driverre vannak tervezve, de nézz utána googleban: "videókártya" 3d driver


Ha találsz akkor jó, ha nem akkor még egy utolsó ötlet, igaz csak filmnézéshez jó, de PowerDVD legújabb verziója képes azonnal térhatásúvá konvertálni a filmet, helyet sem foglal, mert ahogy nézed, úgy lesz belőle 3D

2011. szept. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi hogy ilyen hamar valaszolsz. xD Amint lehetosegem lesz kiprobalom. Elire is koszi
2011. szept. 23. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!