Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire kell figyelni wireless...

Mire kell figyelni wireless router vasarlasakor?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Hogy ugyanazt ne a legdrágább helyen vedd.

2. Ha minőségit veszel az nyilván drágább (Linksys), több beállítási lehetőség van, de olykor azokra semmi szükség..

3. Létezik már dupla sebességű is, de ha be sem jön annyi, vagy a fogadó sem tud annyit (ez még azért ritka) akkor felesleges..

2011. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gyors neted van, és szeretnéd kihasználni, szerintem legalább 150 megabitest vegyél, mert az 54-es valós átviteli sebessége általában csak 16-20.
2011. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha sok a fal - házban- akkor külső antennást. Nem mindegy hogy mehet-e róla nyomtató, visz-e HDD-t, ezek a magasabb árkategória.Külön téma a torrent, az megfektet majdnem minden típust. Linksys feltétlenül ajánlott, bár nem az olcsó kategória - de a helpdeskjük tökéletes, és a telepítés is 5 perc. Nem mellesleg Linux-firmware-t használ. Általában a 150-es sebességre képes elegendő, hacsak nincs eleve 100 megás neted- akkor kell a 300-as.
2011. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudjon n-es wifit, nézd meg árgépen, hogy hol a legoclsóbb, mielőtt megveszed és lehetőleg legyen Linksys (Cisco) vagy TP-LINK.
2011. szept. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok..

Nekem TP-Link cuccaim vannak, sokan fanyalognak, de a családban van ca. 10 darab (router, Usb WiFi, Pcmcia WiFi stb.) mind hibátlanul megy..

Itt a "legbonyolultabb" az Adsl-WiFis router hibátlanul megy..

2011. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:04


A hozzászoló egy nagyon jó dolgot vetett fel: a linux firmware-t. Én is ilyen routert használok. Tudod mi a jó benne? Az, hogy fityeg rajta egy vinyó amire éjjel nappal töltődnek a dolgok. Nem kell az egész gépet bekapcsolva tartani, nem zajos és távolról tudom irányítani. Pl a munkahelyemen napközben beállítom, hogy este mit akarok nézni és addig letölti.


Egészen pontosan mit akarsz? Mit ez előző hozzászólók megjegyezték több szempont van. Ha gyors WiFis eszközeid vannak akkor olyan érdemes venni ami ismeri az N osztályt, ha pedig nagy szélessáv áll rendelkezésedre akkor a gigabites portok sem éppen hátrányos szerkentyűk.

2011. szept. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy 30 ezer alatt nem találtam egy gigabites routert sem. Ezért nem cseréltem még le a régi 54 megabitesem.
2011. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!