Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a pc baja? Adott egy...

Wiking006 kérdése:

Mi lehet a pc baja? Adott egy MSI G41M-P26 alaplap 3Ghz-es 775-ös intel prntium proci,2gb memória,250gb samsung SATA hdd,400W tápegység.

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

A konfig nemrégiben elkezdett állandóan kékhalállal leállni mind win xp mind pedig win7 rendszerekkel.

100%ban csinálja pl szabálytalan leállítás( áramszünet) után. Most odáig jutott már a dolog, hogy napi szinten újrta kellett rakni a gépen a rendszert.

Memóriateszt 4.5órán keresztül futott, de hibát nem talált.A proci nem melegszik túl, sem a memória. Mi lehet a probléma!


2011. szept. 27. 15:00
 1/3 Panda Péter ***** válasza:

lehet hogy a vinyó adta fel a harcot. nézz kondíciót hd sentinellel.

vagy a táp.

2011. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

HMMM...KB 2 hónapos a konfig, a winyók viszont régebbiek.

Az előző gépemből raktam át.


Itt ugyan a S.M.A.R.T. nemtudom micsoda( azt tudom, hogy valami védelmi ellenörző dolg) Szóval ez a dolog kihasal a winyókra ugyanis van benne egy ide-s is mint háttértár.

Viszont ez előző gépben semmi gondja nem volt egyiknek sem....kb 1 hónapja pedig ujra lett formázva és particionálva mind a 2 merevlemez Az új konfig pedig az elejétöl fogva kiírta a smart hibát. Próbáltam egyébként egy 3.merevlemezzel is, de azzal is ugyan ez volt a jelenség...ez az utóbbi hdd meg ebben a gépben van amirök írok...de amint látni itt gond nélkül működik!


Alaplapon 3szor volt bios-frissítés.. a legutóbbi alkalommal visszaraktam az egyel régebbi biost...de nem javult semmi.

2011. szept. 28. 09:54
 3/3 A kérdező kommentje:
Meglett a hiba okozója! Memória volt a rossz...úgylátszik a tesztek nem mindíg megbízhatóak....
2011. szept. 28. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!