Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadozik a FIFA 11...

Fid kérdése:

Miért akadozik a FIFA 11 játék mérkőzés közben? Mit tegyek? Kitakarítottam a gépem valamint csökkentettem a beállításokon. Cserélve lett benne a tápegység valamint a memoria is.

Figyelt kérdés
A gépem adatai Windows XP Pentium 4.Proci Intel(R)CPU 2.66GHZ videokártya ATI RADEON HD 2600/3600 Series hálózati kártya VIA Rhine II Fast Ethernet Adapter
2011. jún. 9. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert gyenge hozzá a géped.
2011. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy az a proci nagyon kevés hozzá, és a videokártya sem egy mai darab. Gondolom memória sem lehet túl sok benne. Szóval ezt egy az egyben ki kéne cserélni egy újabbra, mert a mai játékokhoz ez nagyon kevés.
2011. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 mate0117 ***** válasza:
elöttem írónál a pont..
2011. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél uj gépet, de legalább minimum 3 alkatrészt.

Alaplap, proci, memó.

Általába a régi alkatrészeket beszámolják, bár szerintem nem sokat kaphatsz ezért a configért.

2011. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!