Sehol nem lehet már olyan hifiket kapni mint régen?

Figyelt kérdés
Igaz h régen voltam már műszaki boltban, meg nem foglalkozok ezzel, de elromlott a hifim és akárhova megyek, vagy alig van választék, vagy ha van is mindenhol csak ilyen KIS SZAROK vannak! Mi ez? Ez az új divat? Sehol nincs már olyan mint régen azok a nagy a kétkazettások? (nem kell h kazettás legyen amúgy..)
2011. szept. 29. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ugyanolyan jó, hacsak nem jobb teljesítményűek is lehetnek akár, de a kazettás rész, régen meg a lemezjátszó :) miatt volt nagyméretű szerintem... aztán most kisebbeket és praktikusabbakat gyártanak. meg főleg elég 2 hangfal meg egy mp3lejátszó....


ugyanez van a számítógépekkel, vagy a mobiltelefonokkal is.

2011. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából számítógéphez akarom csak használni, eddig 3 ágú RCA-val volt az AUX kimenet és a számítógép jack kimenet összekötve, a hangfalak még megvannak, végülis nem is kéne egy új hifi ha meg lehetne oldani vmi mással ezt
2011. szept. 29. 16:52
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen jellegűre gondolsz?

Persze, hogy nem lehet már kapni sehol, mert ezek iszonyú elavult szarok.

Kazetta? Ki használ már kazettát?

3 meg 5 CD-s olvasó? Csak kínszenvedés mire az ember megtalálja amit akar vagy lemezt cserél.

Ráadásul az egész egy böszme nagy izé és általában nem is szólnak jól.

Számítógéphez a legjobb egy 2.1-es hangfalszett, olcsó, kicsi, viszonylag jól szólnak.

Ha meg mindenképpen a hangfalaidat akarod használni lőjj a vaterán hozzájuk valami olcsó hifi erősítőt.

2011. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia, aminap nézegettem ezt az oldalt amit be linkelek és megláttam ezt a hifit, és el gondolkodttam rajta de nem jött össze rá a pénz pedig meg vettem volna ,:(((((

ez oszt bivaj erős hifi rendszer.olvasgattam róla dolgokat és mindenki csak jót tud róla mondani.

ajánlom neked :)))))))



[link]

2011. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hm, de vajon miért faragott le belőle 40 000 ftot...
2011. szept. 29. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem az ijenek. azért adják SOKKAL olcsóbban, mert kell nekik gyorsan a pénz. és megszabadulnak tőle potom pénzért.
2011. szept. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!