Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Úgy tudtam hogy az AmazonKindl...

Úgy tudtam hogy az AmazonKindle mindennel együtt $189, és az Amazon átvállalja a vámot, meg a szállítási költséget. Ez csak régen volt így?

Figyelt kérdés

Ez csak az elején volt reklámfogás, vagy most se kell vámot fizetni, merthogy az alábbit olvasom Hungary-re:


Your international shipment is subject to VAT. This is the same VAT rate you pay when you buy products in your country. There are NO customs duties or any other fees.


2011. jún. 22. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

vat=áfa


azon kívül amazon.co.uk is van

2011. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az amazon.co.uk-n baromi drága, még 150EUR-nál is több, ami a VÁMhatár. Régen az USA-ból is ingyen volt a posta, de ha jól látom ez megszünt, csak kezdeti reklámfogás volt. Nagy kár.
2011. jún. 23. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:

UK-ból nincs vám


a másik, hogy baromira nem tudsz angolul, olvasd már el mit írnak


annyi áfát kell fizetned, amit itthon kellene vagyis 25 %...

vám és más költségek nincsenek

2011. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én tudok angolul. Csakhogy máshogy tudtam eddig, azért kérdezem. Te viszont magyarul nem tudsz, mert nem értetted meg a kérdésemet.
2011. jún. 23. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
a no other fees szerinted, mit jelent?
2011. jún. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!