Akinek van Samsung galaxy minije mennyire zavaró a képernyője?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy nem tökéletes állítólag, de élőben nem láttam.Facebookozáshoz, netezéshez elég gyors?

Nem bántad meg, hogy megvetted? Ha igen miért?

Köszi!


2011. okt. 1. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon zavaró pár napja lecseréltem ZTE BLadera nem bántam meg:)
2011. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megvettem, engem nem zavar. Facebookozásra tökéletes, netezésre attól függ, bár nekem azzal sincs gond. Ha van + pénzed, akkor Galaxy Ace-t vagy Xperia Minit vegyél :)
2011. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is Minim van :)

Bár nem saját akaratomból van ilyen telóm,nekem azért bejön...Jók a játékok,netezésre zsír,főleg a wi-fi-s dolog miatt :D

Arra jó amire kitalálták,ha nem vagy pénzes...:)

1up for Galaxy Mini :)

2011. okt. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat! Az az igazság, hogy nem akarok 50-60ezreket telefonért kiadni, mert annyira nem használom ki, szóval felesleges pénzkidobás lenne, de lassan le kell cserélnem a telomat.Galaxy gio, 551, és az Xperiák tetszenek még.ZTE-ről is sok jót hallottam már.

Várok még egy kicsit, hátha kifogok valami jó akciót karácsony előtt.Szép napot mindenkinek!

2011. okt. 10. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!