Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amikor megpróbálom telepíteni...

Amikor megpróbálom telepíteni a Joomla! -t (a tárhelyem freeweb-es), akkor azt írja ki, hogy nem lehet kapcsolódni az adatbázishoz, meg ilyesmik és nem tudom, hogy mi lehet a hiba oka? (a link a hibaüzenetről lent)

Figyelt kérdés

Itt van a kép a hibaüzenetről: [link]

Akinek van esetleg valami ötlete, hogy hogyan lehetne megoldani, vagy, hogy mi lehet a hiba oka, az légyszi válaszoljon. Előre is köszi.


2011. okt. 4. 19:54
 1/4 csapacsupa ***** válasza:

Megfelel az a tárhely az 1.7.1-esnek?

Másik kérdés, hogy biztosan jó az adatbázis neve és az adatbázis helye?

2011. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú hát nem tudom, hogy megfelel-e az 1.7.1esnek meg azt sem tudom pontoson hogy jól írtam be az adatokat mert a tárhelyen volt segítség a joomla felrakásához viszont az adatok kitöltéséhez nem adtak segítséget. És ha nem jó a tárhely ehhez a verzióhoz akkor milyen tárhelyet válasszak? Vagy ha nem jól töltöttem ki az adatokat akkor mit kell beirogatni?
2011. okt. 4. 21:06
 3/4 csapacsupa ***** válasza:

A freeweb igazából elég nagy szívás mert ha fel is települ a Joomla, később sok lesz a probléma, nem csak magával az alap rendszerrel hanem a komolyabb kiegészítőkkel is. Azt ajánlom, ha tárhely kell, akkor fizetős tárhelyet válassz.

Itt 6200 Ft-ért kapsz egy 3Gb-os tárhelyet domain név regisztrációval: [link] Ennyit bárki ki tud fizetni egy évre.

2011. okt. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól van köszi szépen. Akkor majd bérlek tárhelyet.
2011. okt. 5. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!