Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hiba a vezetéknélküli net...

Hiba a vezetéknélküli net érzékelő feltelepítésében (tp-link) Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Most vettem egy újat mert az elöző elromlott, az is tp link volt.. Mikor az újat fel akarom telepíteni, és miután kiválasztottam, h 64 bites rendszerem van win 7. Akkor ezt a hiba.ü-t dobja fel:C:\Windows\temp\temp\devcon.bat, permission denied. Aborting the installation. Mit csináljak?
2011. okt. 2. 10:16
1 2
 1/11 tamasoft ***** válasza:
Töröld ki teljes mértékben a C:\Windows\temp mappát, hogy ne legyen benne semmi. Indítsd újra a gépet és kezdd előröl a telepítést. Előtte távolítsd el az előző TP link eszköznek a telepített vezérlőjét (programját), ha kell, valamilyen segédprogrammal, pl. a ccleanerrel.
2011. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos így sem működik :(
2011. okt. 2. 12:33
 3/11 tamasoft ***** válasza:
A számítógépre érkező Windows frissítések megfelelően telepítve vannak? Ellenőrizd, hogy ez az opció nincs e véletlenül letiltva.
2011. okt. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Sajnos a win7-em tört, de én is kezdek erre gyanakodni..
2011. okt. 2. 19:09
 5/11 tamasoft ***** válasza:
Attól még a frissítéseket engedni kell, mert ilyen problematikák adódhatnak.
2011. okt. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most nézem h ez még lemaradt a hibaüzenet elejéből "unable to creat temporary file"..stb De a frissítem a windowsot akkor lejön vele valami eredetiség vizsgáló ami állandóan jelezni fog.. nem?
2011. okt. 2. 19:23
 7/11 tamasoft ***** válasza:
Win 7-tel nem jön le ilyesmi. Félve írom le, de megfelelő aktivátort használtál telepítés után, ugye?
2011. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem használtam semmiféle aktivátort..
2011. okt. 2. 20:22
 9/11 A kérdező kommentje:
De ha elmagyaráznád privátban, és küldenél 1 megbízható linket azt megköszönném.. :)
2011. okt. 2. 20:30
 10/11 tamasoft ***** válasza:
Küldj egy mailt és megválaszolom privátban!
2011. okt. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!