Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox 360 live tagság. Hogy is...

Xbox 360 live tagság. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
A közeljövőben veszek xbox 360-at és egy multiplayer-es játékot, és úgy tudom, ha játszani szeretnék, akkor kell vennem egy minimum 3 hónapos tagsági arany kártyát, és utána tudok már online játszani? de miért 3 hónap? köszönöm a válaszokat előre is :)
2011. okt. 5. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ha veszel valamien gold tagságot (3hónap,6hónap,12hónap) akkor már mehet a multi :)
2011. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Boltban venni két félét lehet: 3 és 12 hónaposat.

Azért 3asat mert kisebb nincs...

De ha új boxot veszel 1 hónap ajándék gold jár hozzá, szóval addig nem muszáj venned arany tagságot.

2011. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Queasy ***** válasza:

Én pontosan ezért nem veszek boxot.

Egyébként igen, megveszed a kártyát, a benne lévő kódsort (gondolom az van benne) beütöd live-ba, aztán mehet 3 hónapig az online játék. Amennyiben lejár a 3 hónap akkor már nem tudsz játszani, csak ha veszel ismét kártyát. Igaz napi szintre felosztva a kártya költségét nem tűnik nagy pénznek, de ez szerintem akkor is egy brutális ostobaság.

2011. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát erősen bízom benne, hogy a következő konzolgenerációnál minden platformon ingyenes lesz a multi, elvégre amikor megveszed a játékot, nem csak fél játékot veszel, hanem egy egészet...
2011. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!