Ps3 slim vs xbox360 slim? Most szeretnék venni de mindenki mást mond melyik a jobb. Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 00:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

16:17-es


Direkt írsz hülyeségeket vagy tényleg az vagy?


PS3 rossz grafika? Semmivel sem rosszabb, sokkal inkább jobb, mint boxon.

Fakó színek? Az akkor a tv hibája.

Nagy a PS3? Trollkodásból 5-ös:

[link]


Boxnál több segítséget kapsz? Esetleg a hivatalos segítségre gondolsz, a support-ra,az tény jobb az M$-nél, de egy gyors kérdés: ezt használta már bárki is?

Enyhén egyszerűbb felmenni egy fórumra megkérdezni hogy most mi van, mint várni, hogy ők visszaírjanak valami hülyeséget.

Kinect nem jobb, mint a Move, összehasonlíthatatlan, de ha már hülyeségeket lehet beszélni: az iPhone jobb, mint a Grundig porszívó.


Kinecten lehet sok szart letölteni? Ezt szerintem te sem érted, de azt nem tudom honnan veszed, hogy ps3-on nem lehet ilyet csinálni (ja már tudom, sehonnan, csak van egy xbox-od, és 14 éves vagy, és ezért mindenféle hülyeséget összehordasz, amit neten olvastál).


Ez alapján mégsem olyan egyértelműen xbox.


Bár a kérdezőnek a gyerek miatt még mindig xbox-ot ajánlom, csak ne hordjunk össze azért hülyeségeket.

2011. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
te nagyon h@lye! direkt írtam jókat is meg rosszakat is mind két konzolról! csak azért véded ezt a roh@dt sz@r ps3-at mert sony őrűlt vagy! én nagyon szeretem a ps3-at! el is gondolkodtam azon többször h nem kéne.e venni, de megnézel bármilyen szavazós oldalt ott is azt írják h az xbox jobb mint a ps3! úgy h ne dumálj! ja és ami a képet illeti bocs férre érthetően mondtam mert van egy másik fajta ps3 na az nagyobb! és nézd meg a kérdező azt mondja h xboxot vasz, vesz, már a kicsi miatt is! innen látszik h az xbox több oldalu! és h véggyem egy kicsit a ps3-at elmondom h a wii-nél jobb! ami meg a kinect vs move-ot illeti hogy ha arra gondolsz h komolyabb játékok vannak hozzá akkor igazad van, de még mindig nem a levegőben tartod a kezed! amerikában az első nap elfogyott az összes kinect, de move-ról semmit nem írtak sehol! én is szeretem sony-t, de amíg a micosoft embere a világ leggazdagabb embere én nem állnék le vitázni!
2011. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Tomi 587:

A PS3 Move-nak is van egy jópár gyermekbarát szoftvere,nem csak az xbox-nak.

Továbbá a PS3 fakóbb színeiért cserébe jobb élsimítás van,ami "filmszerűbbé",élethűbbé teszi a PS3 játékokat.

Amugy ez az Xbox-PS3 téma már annyira egy lerágott csont hogy az nemigaz.

Figyelj,attól hogy a fórumon azt írják hogy ki melyiket szereti attól még nem biztos hogy az is a jobb.

Ez a kérdés már inkább személyes kérdés,felhasználófüggő.

Egyébként arra a konzolra ami a Blu Ray-t támogatja,arra nem igazán mondanám hogy "kevesebb oldalú" mint az Xbox.

Én személyszerint a Blu Ray drive,a Sixasix,és a még mindíg jobb megbízhatóság miatt a PS3 mellett vagyok.

2011. okt. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

20:32


Ha én olyan nagyon hülye vagyok, akkor te sem vagy különb.

Igen, írtál jókat is, rosszakat is mindkét konzolról, de a többség hülyeség.

Most akkor én is írjam az xbox rossz tulajdonságához, hogy kávét főzni nem tud?

Sony őrült vagyok? Ez igaz, többségben Sony-t veszek valamiből, de attól még nem vagyok az az elfogult fanboy, aki a hibáit nem ismeri el, de akkor tényleges hibákat mondj, ne hatalmas hülyeségeket.


Szavazós oldalakkal meg ne foglalkozzál már.

Magyarok szerint meg csak azért jobb az xbox, mert fel lehet törni, és akkor most ez miatt ne vegyen valaki ps3-at?

A másik fajta, nagyobb PS3 a fat, az eredeti, amit kb 3 éve nem is gyártanak, és kb súlyra/térfogatra is 30%-kal volt nagyobb, az tényleg hatalmas különbség, és külön szoba kell már neki.


Kinect-hez vannak a kicsiknek is játékok, Move-hoz nincsenek, ettől még nem több oldalúbb a box, ahogy az előttem lévő is írta, blu-ray és egyéb multimédiás képességei miatt talán a PS3 többoldalúbb.

Nem a levegőben tartod a kezed? Tehát hogy még van hozzá joystick? Ez volt a cél. Sony is bármikor kitalálhatta volna, hogy kontroller nélkül lehessen valamit irányítani, sőt, a Kinect is az egyik Sony terméken alapszik, ami kb 10 éves (és tavaly jött is ki hozzá egy kontroller nélkül irányítható játék, ami azért nagy szám, mert maga a cucc 5-10 éves, és nem is erre találták ki).

Amerikában meg azért fogyott a Kinect, mert az az egyetlen kontinens, ahol inkább Xbox-pártiak az emberek, összes többi helyen a PS-ből adtak el többet, de az eladás nem tükröz semmit.


Wii-nél jobb a PS3? Most ezzel vigasztalódjak? Amúgy sem érdekel ilyen szempontból más véleménye, és ez amúgy is hülyeség.

Két teljesen más célközönség, a wii-t causal, a ps-t hardcore játékosoknak találták ki, nem is versenyeznek egymással. Teljesen más a két konzol, vagyis ismét összehasonlíthatatlan, így nem lehet eldönteni, melyik a jobb, csak hogy melyik embernek melyikre van inkább szüksége/igénye.

De ha már annyiszor az eladásokkal meg ilyenekkel érveltél: Wii-ből kb 2x annyit adtak el, mint PS3 és X360-ból összeadva.


És hogy jött ide az, hogy Bill Gates a világ leggazdagabb embere? Ami ráadásul már nem is igaz, mert "csak" második.



Előző:

lehet, hogy Move-nak is van pár gyerekjátéka, de azért az inkább Kinect terület.


Kérdezőnek meg ezeket már felesleges elolvasni, mert csak teljesen külön veszekszünk.

2011. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
tudod mit, most hadjuk abba! nem is a konzolokról beszélünk, és így nem visszük előrébb a kérdezőt! te mást szeretsz én is! TÉMA LEZÁRVA!
2011. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hagyjuk abba, ezzel egyetértek, de a kérdezőt már rég segítettük, szerintem már nem is nagyon nézi ezt a kérdést.
2011. okt. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
kinek mi van azt dicséri!!!!!!!!!!!!
2012. febr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm h mindezt leirtátok a választott a kicsi miatt az xbox lett:)
2012. febr. 25. 23:09
 19/20 anonim ***** válasza:

18:30


hát nagyon nem, vannak olyanok akik hülyék és igen én azért vettem xbox-ot mert azoknál jobbak voltak a vélemények, vagy ha bementem egy boltba megkérdezni azt mondták.

2012. márc. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 szőlősi szilveszter válasza:
az xbox 360 azért is jobb mert sokkal kényelmesebb a kontroller e...
2013. nov. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!