Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindenki dícséri a tampont,...

Mindenki dícséri a tampont, nekem viszont nemigazán jött be. Egyéb vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én csinálok valamit rosszul?
2011. máj. 22. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, van akinek egyszerűen nem jó. Van pl. olyan barátnőm, aki nem bírja berakni a tampont, mert elájul tőle. Nem tudjuk miért. Igaz, nőgyógyászati vizsgálaton is elájul...

Ha neked nem jó, akkor használj betétet, probléma megoldva :)

2011. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészségügyi okokból tanácsolt el tőle nőgyógyász, már évek óta nem használom, csak nyaraláskor, ha úszom. Egyébként mi a konkrét bajod vele? Ha kényelmetlen, akkor nem teszed fel elég mélyen, ha jól van feltéve, nem lehet érezni.
2011. máj. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elég macerás, viszont számomra nagyon kényelmes. A betétnél mindig véres lett a bugyim egy idő után, akárhogy raktam fel, pedig mindig szárnyasat vettem. Más meg hogy nehezen viselem a vér látványát. A betétnél meg minden pisiléskor látod, plusz a wc papír is tiszta vér lesz.
2011. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem ájulok el tőle, csak egyszerűen zavar, és nem tudom feljebb tenni, nem megy tovább, pedig próbáltam már irányt is változtatni. Mégha először nem is, járok egy kicsit, és már zavar, később olyan, mintha csúszna kifele. nem csúszik, csak nincs elég mélyen szerintem. ti hogy csináljátok?

17/l

2011. máj. 22. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat valamelyest, nekem is ugyanez a bajom, hogy nem bírom feljebb nyomni. Kíváncsi lennék, hogy miért
2011. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Befeszíted a hüvelyizmokat, azért nem megy.
2011. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó dolog a tampon és a betét is,engedd el magad mikor tolod föl a tampont és lehet könnyebb lesz feltenni,jó dolog,biztonságba érzem magam;) ob forever
2011. máj. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia,én évekig tampont használtam és imádtam ,aztán egyszer csak nehezebben ment föl,aztán egyre nehezebben később már a hasam is megfájdult ma már csak betétet tudok használni és nem tudom én sem hogy mitől van ez :-(
2011. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!