A laptopomat most fogják újratelepíteni. Hogy mentsem le róla a dolgokat?

Figyelt kérdés

Most windows 7 van rajta de XP-t fognak rátenni. Hogyan mentesem le róla a dolgokat külső winchesterre? (msn, skyp...)

Lány vagyok, és nem igazán értek ehhez, ugyh légyszi ne nézzetek teljesen hülyének és egy kicsit részletesebben magyarázzátok el a dolgokat:D


2011. okt. 10. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Azokat pont nem kell. :) Maximum az msn szmájlikat.

De ha átmásolod a Users mappából a teljes fiókod, biztos nem veszik el semmi fontos.

2011. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a biztonsági mentés jó? beállítottam kézire és három lehetőséget lehetett választani én meg mindegyiket választottam. az is jó?
2011. okt. 10. 15:32
 3/6 menta34 ***** válasza:

Első kérdés, hogy mit kell lementeni. Erre a legjobb megoldás szerintem, ha végignézed az összes programot a gépen, és átgondolod, hogy használod-e? milyen adatok vannak benne? és kellenek-e azok az adatok? illetve, ha mentesz vele azt hova, stb. (email, mentett beszélgetések, office doksik, naptár, címjegyzék, smileyk, mp3-ak, videok, jétékmentések, stb.)


A következő lépés már a fizikai mentés. Az esetek 99%-ában csak másolni kell a külső winyóra az adatokat, utána abból vissza lehet állítani könnyedén.


Szerintem akkor jársz a legjobban ha nem értesz hozzá, ha irsz egy listát a fentiek szerint, hogy mit kell lementeni és kérsz segítséget hozzáértőtől - mert pl. lehet, hogy az email-eket vagy a címjegyzéket nem találod meg melyik könyvtárban van :) Persze megoldás lehet az is, ha van hely, hogy 1:1-ben mindent lementesz ami a winchesteren van, akkor gond elvileg nem lehet:)

2011. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azaz egy az egyben mentés jó lenne. de hogy kell? a c meghajtón (=helyi lemez?) lévő mappákat átmásolom? de abban hogy vannak benne a mailek? tudom h nagyon hülye vagyok de muszáj ma megcsinálnom:S
2011. okt. 10. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, másolj át minden mappát (a rejtetteket is!!!). Ráérsz később megkeresni az emaileket, hidd el, benne lesznek.
2011. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:D
2011. okt. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!