Nem tudom kikapcsolni a laptopomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Windows 7 van rajta,es nem engedi hogy elinditsak valamit az Asztalrol,mert folyton az a porgo kek karika jelenik meg,es nem csinal utanna tobbet semmit.Csak a starmenubol tudok valamit elinditani,de nem engedi,hogy lezarjam,es az akumlatort sem lehet kivenni addig amig megy,ezert nem tudom ujra-bootolni sem.Mit tegyek,nem akarom ujrainstalani a Windowsot,mert minden a C particion van es rengeteg olyan dolgom elveszne amire meg szuksegem van.Nagyon kerlek segitsetek !
2011. szept. 17. 16:16
 1/5 anonim válasza:
0%
Mindenképp ki kell venni az akkut! Majd visszarakva indíthatod.
2011. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A laptopon tartsd nyomva a be/kikapcsoló gombot, ne engedd el kb 5-8 másodpercig.
2011. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
az elöttem szóló tanácsát fogadd meg! Szerintem a Windows 7-et gyorsan cseréld le valami jobbra.
2011. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Probaltam a be-ki kapcsolast de nem megy,nem all meg igy se,az akkumlatort meg nem tudom ki venni biztonsagi okok miatt,amig el van inditva :(
2011. szept. 17. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Folyamatosan nyomd a bekapcsóló gombot addig amíg le nem áll. Így ki kell kapcsolnia. Ha semmi sem megy, húzd ki a gépet az áramból, és várd meg még lemerül. Hosszú idő lesz...
2011. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!