Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az elmágneseződött képcső...

Az elmágneseződött képcső megmenthető még?

Figyelt kérdés
Takarításnál egy hagyományos képcsöves tévé tetejére tettem egy másik elektronikus eszközt és azóta a képernyő felső ötödében megbolondultak a színek, a kék színből vörös lett. Lehet ezen segíteni egyáltalán? Mi romolhatott el benne?
2011. okt. 10. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt van jópár megoldás: [link]


De pár hét alatt magátol is megjavulhat.

2011. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Ahogy nézem, ilyen masinákat házilag nem tudok barkácsolni :)
2011. okt. 11. 17:14
 3/10 anonim ***** válasza:
akkor várj, szerintem egy idő után meg fog javulni, én is jártam így hangfalat odatettem. forrasztópákád nincs? Mert akkor ha azt a képcső közelében bekapcsolod akkor állítólag megjavul
2011. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pákám sajnos nincs. A magától megjavulásra kicsi az esély, mert már hónapok óta fennáll a probléma.
2011. okt. 16. 11:38
 5/10 anonim válasza:
A tévémmel ugyan ez történt. én újra ráraktam a mágnest és nagyjából megjavult :)
2011. okt. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szakember megcsinalja, hazilag nem hiszem, h 100%-ig meg tudod csinalni.
2013. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a főkepcsolónál és várj vele egy napot :) nekem mindig megoldotta, de ha ez nem oldja meg akkor huzkodj előtte egy nagyobb vas fazekat. Nem tudom ebből a fazekas dologból mi igaz :) valahol hallottam :D
2013. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 reptoid ***** válasza:
Na, majd 1,5 év alatt sem javult meg, hogy újra kiemelted? :D
2013. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

egyik megoldás sem működött sajnos


de már megszoktam hogy felül kicsit lila a kép...

2013. febr. 3. 12:32
 10/10 reptoid ***** válasza:

És azt is próbáltad, hogy kikapcsolod fél-egy napra is? Úgy, hogy kihúzod a konnektorból is.

Olyan nincs, hogy nem lehet megcsinálni. A monitoroknál is létező jelenség, direkt van a menüjükben "lemágnesezés" funkció.

2013. febr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!