Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kell tudni a laptopokról?

Mit kell tudni a laptopokról?

Figyelt kérdés
Van olyan jó és tartós, mint egy számítógép, vagy pl. hamarabb kimennek az alkatrészei, stb.
2011. okt. 11. 11:52
 1/4 menta34 ***** válasza:
Jellemzően a laptopok élettartama rövidebb, mint azt asztali gépé (pláne akksi), de tipus és szerencse függő is :)
2011. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy elavulás szempontjából nincs különbség.


Az én véleményem a laptopokról:

- nem igazán alkalmasak komolyabb játékra. Vannak kifejezetten "gamer" laptopok de az árukból 2 asztali "gamer" laptopot is lehetne venni. Ráadásúl az ilyen laptopok jobban melegszenek, hallottam már olyat, hogy valakinek volt ilyen gépe, és az nem bírta a melegedést.


- Tartósság: szerintem ez függ nagyban attól hogyan használja a tulajdonos. Tisztítani kell a kijelzőjét lehetőleg antisztatikus kendővel persze, meg a billentyűzet részét is. Nem szabad durván bánni vele, "feltépni" a laptop fedelét mikor használatba veszi a tulaj, mert ettől csak hamarabb tönkremegy a fedelet tartó alkatrész, és nem tud majd megállni a kijelző magában.


Dobálni sem kell. Némelyik laptop azt állítja, hogy ha leejtik x magasságból, akkor azt kibírja. Nos, erre nem szabad építeni. Egyszerűen vigyázni kell,hogy véletlenül se essen le.


Használati tartósság:

Lenovo, Dell az ajánlott. De nekem egy MSI-m van, és naponta használom hosszan 2 éve. Meg vagyok elégedve vele. Csak kicsit melegszik.


Na igen, a melegedés. Erre is oda kell figyelni.


Kb. ennyi jutott eszembe. De úgyis jönnek majd a szakik részletesebb infókkal :D

2011. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sosem lesz egy asztali gép, de pl. az Asul laptop-jai nagyon jók. Baráti körben több is van, több éve hiba nélkül funkcionálnak.
2011. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Asul = Asus
2011. okt. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!