Dragon Ball Raging Blast 2 játékban S fokozat elérése 2 galaxy mód pályán?

Figyelt kérdés

Nemtudom ki mennyire játszik még a Dragon Ball Raging Blast 2. résszel, azért én megkérdezem.


Van a galaxy módban 2 pálya amit istennek se tudok legalább S szintűre hozni.


Az első:


Vegeta(scouter) galaxisa, ellenfél freeza(3. forma, illetve a csata közbe át is alakul egyszer)

Bonus Mission: Start from the Near Death and battle to the very limit!

Player: Start at Near Death

Opponent: Get considerably stronger when remaining health is 3 bar(s)


Több dolgot kipróbáltam. Kipróbáltam azt hogy megpróbáltam kihúzni addig halál nélkül, míg letellik az idő(120 másodperc), mert több hasonló pályánál ez jó módszer volt. Próbáltam csak simán agyonverni, úgy hogy ő ne tudjon megütni közben egyszer sem(használtam super és ultimate mozdulatot is). Próbáltam azt is, hogy ultimate növelő itemet állítottam be, és pár másodperc alatt elintéztem freezát 2 gyors egymás utáni ultimate-el. Illetve próbáltam azt is, hogy beállítottam az auto erő regeneráló itemet, majd kicentizni a harcot, hogy márcsak pár másodperc legyen hátra, és akkor bevinni a végső csapást. Egyik módszerrel se tudtam A++ -nál jobban teljesíteni a pályát.


A második pálya, gyakorlatilag majdnem ugyanilyen:


Tarble galaxisa, ellenfél vegeta(normal verzió, nem változik át csata alatt)

Mission: Start from Near Death and battle to the very limit!

Player: Start at Near Death


Ezen a pályán is kipróbáltam a fent leírt dolgokat, de max A++...miért?Gondolom, hogy vmit nemjól csinálok, de már nincs ötletem, hogy miért adja meg ezen a 2 pályán az S-t a játék.


Ha esetleg vki tudná, az legyen olyan jófej és vésse be ide :)

Már csak ez kellene a platinához.

Előre is köszi.


2011. okt. 13. 16:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!