Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen játékkonzolt ajánlotok?

Milyen játékkonzolt ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy régi tévém és egy játékkonzolt akarok venni.kb 30-40000 ft-ot ruháznék a dologra, van wifi a házban ha számit valamit, chipelés nem érdekel, használt gépek annyira nem érdekelnek de ha megbizhato embert ismertek vagy egyéb akkor az is jó, Győri vagyok de Ausztriába,sopronba és budapestre is gyakran járok.Ha kell még valami informácio akkor szójatok.

Válaszukat előre kőszőnőm.


2011. okt. 15. 23:11
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nintendo Wii tökéletes lesz neked.
2011. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ebben az árban PS2 vagy Wii.
2011. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az xbox is beleférne de azt mondják hogy nem bírja sokáig.A wii-vel az lenne a bajom hogy nincsenek jó játékokrá és van bene wifi?
2011. okt. 16. 09:09
 4/14 anonim válasza:

Van benne wifi és vannak jó játékok.Sőt még jönni is fog egy pár.

PS2-re már csak ilyen szar sportjátékok jönnek.Viszont rengeteg verekedős játék van rá,meg szerepjáték meg platformer.

2011. okt. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az xbox 360-rol mi a véleményetek?

Köszönöm az eddigi válaszokak.

2011. okt. 16. 11:16
 6/14 anonim ***** válasza:
gondolom a 4GBost nézted, érdemes új slimet venni, annak már nincsenek hűtési gondjai vagy jasperes régit.
2011. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem szar az XBOX kontrollere.De én ps-es szóval nem meglepő.Amúgy Xbox-ra a multiplatform cuccok jobban vannak optimalizálva.
2011. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Elmegyek a saturnba és ha szerencsém van akkor lesznek kiállítva konzolok aztán majd meglátom.

Válaszokat köszönöm.

2011. okt. 16. 20:21
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt hallottam az xboxrol hogy fel kell másolni a játékot hogy ne karcolja ez az új slimre is igaz és ha igen akkor menyire komoly?Ha vannak tapasztalatok a wii-ről vagy xboxról akkor az is érdekelne.
2011. okt. 17. 16:25
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem Wii-m van, hát fantasztikus egy konzol! Ha van hozzá neted WiFi-n vagy Lan-on akkor olyan funkciók válnak elérhetővé amiket másik konzolon csak böngészőn tudsz elérni: időjárás, szavazás terem, meg még sok ilyen családi csatorna, a játékok egyszerűen 10 pontosak a 10-ből. Ha van kérdésed a Wii-vel kapcsolatba kérdezz!:-)
2011. okt. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!