Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung S5230 telefonon a...

A samsung S5230 telefonon a widgetek (időjárás, hírek stb) -hez internet szükséges vagy ezek ingyen vannak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert szerinted honnan a fenéből venné az időjárás widget az időjárási adatokat? Vagy a hírek widget a friss híreket?

Amúgy a többséghez nem kell net (zenelejátszó, ébresztő meg mit tudom én, hogy mi van még ott), de az olyanok mint a hírek és az időjárás elég logikus, hogy netet fog használni, mert máshonnan nem tudja beszerezni az információkat.

2011. szept. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ez mennyi pénzbe kerül?
2011. szept. 30. 10:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szolgáltatótól és a csomagodtól is függ. Menj fel szépen a szolgáltatód weboldalára és ott keresd ki a díjcsomagod tarifatáblázatát. A T-nél tudom, hogy a netstart esetén 13Ft/10kB. Na innen lehet matekozni, hogy mekkora adatforgalmat generáltál ezekkel a widgetekkel és akkor menyit fizetsz (azt előre megsúgom nem lesz olcsó ha már 1MB körül jársz). Viszont ha netes csomagod a díjcsomagodhoz akkor már értelem szerűen pluszba nem kell fizetned.
2011. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kell hozzá net
2013. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!