Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek?...

Milyen laptopot vegyek? Iskolába kellene laptop, maximum 200 ezer forintig jöhetne szóba a dolog.

Figyelt kérdés
Lehetőleg ennél drágább ne legyen, de azért legyen megbízható. Mivel lány vagyok, ezért jó lenne ha nem 3 kg-os laptopot kellene cipelnem, de.. ha csak olyan van, akkor ez sem zavarna különösebben. Köszönöm az ajánlásokat.
2009. szept. 13. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Milyen iskolába jársz, ahol a notebook követelmény?...

Tudtommal nem követeli meg egyik iskola sem, sőt a legtöbb helyen nem is lehet használni!!!

2009. szept. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megbizható laptop: [link]
2009. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: Egy szóval nem írtam, hogy az iskola ezt megköveteli. Nagyon sok egyetemista, főiskolás szokott laptopot venni iskolai célokból, igenis hasznos tud lenni.


A második írónak köszönöm az ajánlást. :)

2009. szept. 14. 00:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb oldal a www.pcx.hu , olcsó is meg jó is. Van benne laptopkereső, ott be tudod állitani h kb milyen laptopot szeretnél milyen árkategóriában és h kb mit tudjon.

link a notebookkeresőhöz: [link]


ezenkívül jó oldalak még a [link] , [link] , [link] , [link]


mindenképp netről rendelj mert onnan a legolcsóbb, én a pcx-et ajánlom, én onnan rendeltem az enyémet, 157ezer volt, jó is gyors is, és azóta se volt vele semmi baj. A Windows 7 4 mp alatt betöltött. Sok sikert.

2009. szept. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséged. :)
2009. szept. 14. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!