Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fujifilm hs20 vagy canon eos...

Fujifilm hs20 vagy canon eos 1000d sigma 55-200DC obival?

Figyelt kérdés
A napokban jutottam hozzá ehhez az obihoz, viszont nem tudom mit kezdjek vele. a történet az, hogy nemrég kezdtem el fotózni, és szeretnék egy kicsit komolyabban foglalkozni vele, viszont inkább a természet és állatfotók érdekelnek, de azért makró fotókat is szívesen készíttek. ezért lenne az a kérdésem, hogy szerintetek megérné e egy tükrös gép ha nem lenne sok pénzem a különböző obikra, vagy akkor inkább vegyem meg a fujit, amibe egyszerre megvan minden?? és szerintetek ez az obi ami nekem van mennyire felel meg a természet és állatfotózási célokra?:) kérem csak olyanok írjanak akik tényleg értenek hozzá, köszönöm!
2011. okt. 20. 16:51
 1/2 gergoap ***** válasza:
A HS20-at felejtsd el! Nagyon zajos képei vannak a kis méretű CMOS szenzor miatt. Még a régebbi S200EXR-nak van elég jó képe. Mindenképpen a tükröst javaslom...
2011. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én a pénz miatt inkábba hs-t ajánlom a hs20-t nem tom milyen de nekem hs 25öm vanés annak a zajcsökkentést bekapcsolom és semmi baj nincs a képzajjal
2013. márc. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!