Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » XBOX360, flashelt gép, letölth...

XBOX360, flashelt gép, letölthetek LIVE UPDATE-ot? Anélkül, hogy bannolnának/flagelnének vagy akármi hasonló?

Figyelt kérdés

2010 decemberi a gép, flashelt de játszanék vele live-on is, viszont egy a gond, ha felmennék akkor kéri h töltsem le az új updatet és tudom h némely frissítés bajt okozhat ha flashelt a box.

Szóval lehet baj ha letöltök egy ilyen frissítést, vagy nem?


2011. okt. 21. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen baj, azonnal kitilt.
2011. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%

Ha flashelt, akkor NE akarj Liveon játszani, semmi jogod nincs hozzá.

Nyomjad csak a nyamvadt kis 5 órás COD single kampányokat. :D

2011. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó most aztán rémesen megmondta a tutit... Apuci biztosan hordja haza a 20.000 Ft-os játékokat hetente az egyetlen pici fiacskájának... Magyarországon nem igazán tudok ezért hibáztatni senkit ha flasheli a boxot, nem igazán engedheti meg magának egy átlag ember hogy eredetivel játszon. A flashelt box-szal pedig nem igazán ajánlott felmenni LIVE-ra, csak a baj sülhet ki belőle.

Ha nagyon szeretnél multizni, figyelmedbe ajánlom a System Link megoldást, PC-re kell hozzá egy Xlink Kai nevezetű program amivel multizhatsz hazai játékosokkal(jó net kell hozzá). Kerres rá Google-n, sok mindent lehet találni erről.

2011. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%

Ne zavarjon, hogy mind a boxomért, mind a tévémért, mind az összes játékomért én magam dolgoztam meg (nem is keveset).

De nembaj, én kiélvezem az eredeti játékok minden előnyét, liveozok, demókat, frissítéseket, dlc-ket töltök, ti meg égessétek csak a 40 forintos Verbatim DVD-ket, biztos iszonyú jó móka az is. :D

2011. okt. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan irigyellek hogy nincs másra költened, barátom...
2011. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

Te tényleg ennyire idióta vagy? :D

Attól, hogy megveszek egy játékot 3 ezer forintért, nincs másra költenem?

Nah menjél, rejszolj egyet az internet előtt, aztán feküdj le, mert holnap még leckét is kell csinálni!

2011. okt. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szoktam (eddig) live-on játszani, de most jön a frissítés és az érdekelne, hogy a flashelt boxommal letölthetem-e vagy nem, hogy utána elkapnak-e használat közben az más kérdés, de letölthetem-e?


és légyszi ne itt éld ki nagad a saját tv-del, dvd-del meg minden xbox játékoddal jó, itt ez senkit nem érdekel

2011. okt. 23. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Azonnal kiüti a Flasht a gépedről!És szerintem sem éri meg a flash-elés annyi jó játék nem jön ki a xbox360-ra max van 10-15 értékelhető amit az ember bármikor szívesen újra játszik Fallout3 Elder Scroll Borderlands Fallout New Wegas stb.a többi játék egy rakás sz.r!
2012. júl. 16. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem lessz baja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! én napi szinten liveozok, barátaimnak fleselt gép van és 3 éve nem bannolták, jött az új app 3 hete és egy havert sem bannoltak
2012. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!