Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen jó Fülhallgató tudtok...

Milyen jó Fülhallgató tudtok ajánlani? (lent)

Figyelt kérdés
agybadugós kellene, jó hangzás, 3,5 jack csatis és 10 alatt kéne hogy legyen.
2011. okt. 26. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szokásos alapválasz:

Sennheiser CX-300-II

2011. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak a Sennheiser CX300-II-t ajánlanám.
2011. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sámliműszerész válasza:
100%
Pioneer SE-CL23
2011. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na tessék, én leszek a 3.verzió. Én az AKG mellett szavazok. Kipróbáltam az azonos kategóriájú Akg-t ill. Sennheisert is kb. egy héten keresztül minden műfajban, azt tapasztaltam hogy a Sennheiser olyan az AKG-hez képest, mintha függöny mögül szólna, szóvat fojtott. Vagy fordítva, mikor az AKG-t hallgattam a Sennheiser után, az volt az első spontán érzésemm a zenehallgatás során, hogy "ebből nem sajnálták a [kakaót]". Pioneerrel még nem volt dolgom ebben a kategóriában, tehát arról nem tudok nyilatkozni. Egyetlen olyan "versenyzőt" találtam eddig, ami üti az AKG-t, viszont az nem gyárt "agybadugós" típust, ez pedig a BeyerDynamic. Viszont ár/érték kategóriában megint csak hátrányban volt az AKG-val szemben, mivel betyár drága. Viszont ha valéakinek van rá pénze akkor ez a típus szó szerint "újraírja" az eddig hallgatott lemezt, mivel olyan érzékenyen fölfed minden apró részletet a zenében, mintha ott ülne a hallgató a stúdiómunkáknál. Persze ez technika kérdése is, hisz minden lánc annyira erős amennyire a leggyengébbik láncszem.
2011. nov. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyesbítés: bocs, gyárt... mármint a Beyer-, fülbedughatós cuccot. Innen kezdve ez az elsődleges voksom. Már csak pénz kérdése minden.
2011. nov. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!