Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik füllhalgatók szólnak...

Melyik füllhalgatók szólnak hangosan?

Figyelt kérdés
szertenék olyat venni.
2011. okt. 26. 20:00
 1/10 WorfHadnagy válasza:
Az ún. "agybadugósak". Amikor kb. dobhártyáig bemegy a füles gombócrésze. Na, azon pl. a mély hangok jól kijönnek.
2011. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyéb ötleted van?esetleg márka?
2011. okt. 26. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:

Enyém ilyen Sony MDR 818LP. Van belőle három. Nekem elég hangos, jó a hangminősége is, és strapabíró. (szivaccsal szebben szól)


[link]

2011. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 WorfHadnagy válasza:
Márkában nincs konkrét, a SE W200i-mhez szoktam venni telefonosnál az agybadugósakat, csak 2-3 hónap, azt' cseszhettem. Vagy a gombócrész alatt tört el a kábel, vagy a tövénél, vagy -ketté lehetett szedni- a két tész közötti izénél.
2011. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Füljáratba dugós legyen, a márka pedig bármelyik Sony, Pioneer, AKG Sennheiser vagy Skullcandy
2011. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi,pontozok mindenkit.a maxell bónem jó?
2011. okt. 26. 20:58
 7/10 WorfHadnagy válasza:
Mindegyik jó. Amúgy van olyan megoldás is, hogy a vezeték ellenállása is befolyásolja a hatást, de ekkora geek még nem vagyok. :-) (Amúgy ha már vezeték: ne legyen nagyon gumis tapintású, mer' az úgy össze tud ragadni, hogy méd in Gordiusz! Meg ne legyen túl vékony se a zsinór, mer' akkor letörik, azt' volt egy fülesed).
2011. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

16 ohmos hangosabb, mint a 32 ohmos, de még nem találkoztam olyan fülessel, ami bármilyen lejátszóval ne tudott volna elég hangos lenni...

Meg akarsz süketülni?

2011. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát nekem a mostani fülesem,eléggé halk,és kb 1 hónap után vehetek egy újat.egyszerűen nem érzékeli a telefonom csak néha,és utána megint nem,és addig szól a fülembe egy pár pillanatig,és 20 percig megint nem.akk am azt nézzem hogy 16 ohm-os legyen?vagy most......
2011. okt. 26. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy normális minőségű fülhallgatót, szinte mindegy milyet, nem lesz halk és megtörni sem fog.

5 ezer forint felett AKG-ból, Sennheiser-ből, meg még jópár márkából már kapsz egy közepes minőséget, ami kiszolgál évekig.

2011. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!