Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy PS3 tulajdonosnak miért...

Egy PS3 tulajdonosnak miért kell több account-ot regisztrálnia?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy országnak nem Magyart hanem USA-t kell választani,de miért nem elég ez az egy?

Állítólag egy Európait is kell regisztrálni? miért?


2011. okt. 28. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
És miért pont USA-sat ? Én csak simán Angliába regisztráltam és megvoltam vele, nem értem a kérdést.
2011. okt. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jó,akkor rosszul írtam

Nem pont USA-t,,a lényeg hogy ne Magyart.

Az angliai is biztos jó

De állítólag kell egy Európai is de nem tudom h miért.

2011. okt. 28. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Dehogy "kell".

Ajánlott (egyeseknek).

Kötelezőnek semmi sem az, még egyet sem kötelező regisztrálni.


UK, US és JP Store a 3 "fő" Store, eltérő tartalom, valami csak itt, valami csak ott jelenik meg.

Valahol épp akciós egy játék, valahol nem.

Nekem is van 2 accom, de a US-t még sohasem használtam, regisztráció után egyszer beléptem, és rájöttem, hogy nem igazán érdekel semmilyen demo, meg vásárolni sem szoktam csak ritkán.

2011. okt. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kb. Ilyen választ vártam.

Köszi

2011. okt. 28. 18:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Magyarral,egyébbel nem szabad regisztrálni,általában a 3 fő Store-on vannak jobb dolgok.Magyaron semmi sincs.Én PSP-n Angliában vagyok beregisztrálva ott jó cuccok vannak,de én se nagyon használom,csak néha fölnézek,hátha van valami jó dolog.

Üdv.!

2011. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 29. 09:04
 7/9 anonim ***** válasza:

23:26-os válaszát csak én nem értem?


Azt írja magyarral, mással nem szabad, aztán ő is arról beszél, hogy a 3 főt frissítik, és neki is UK van.

2011. okt. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó.Éppen,hogy te érted rosszul. "Magyarral,egyébbel nem szabad regisztrálni,általában a 3 fő Store-on vannak jobb dolgok." Legyszerűsítve: magyarral és egyéb ilyen store nélküli országokkal nem szabad regisztrálni.:)
2011. okt. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, sokadik olvasásra már megértettem, elsőnek azt hittem skizofrén vagy.
2011. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!