Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nálam van a modem és a router,...

Nálam van a modem és a router, jelenleg asztali gépem van. Mi lenne ha netbookom lenne? Mindig rá kellene kötni ami most gépbe van hogy odaát is legyen net?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Wifis router egyszerűbb lenne.
2011. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk hasonló a szituáció, a földszinten van az asztali gép a modemmel meg a wifis routerrel, az emeleten meg én a netbookommal, és mindenki boldog :)
2011. okt. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert a telefonból ahogy jön modembe a net vezetéke az falba van vésve tehát nem tudom máshova tenni, az szobában marad. Ha routert lecserélem wifisre, akkor az én gépembe nem kell semminek bedugva lennie és öcsém tud ugyanúgy netezni ? Bár az is lehet hogy wifis a routerem:)Tp link wd340g
2011. okt. 29. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!