Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gigabyte alaplapom van, és...

Gigabyte alaplapom van, és elállítottam rajta valamit amit a kérdésben részletezek, de nem tudom hogy, hogy állítsam vissza?

Figyelt kérdés
AMD Athlon II 640 x4-es procim van, és az alaplapom: Gigabyte GA-880GMA-UD2H és átállítottam a BIOS-ban, egy olyan nevű dolgot, hogy CPU Unlock. Mielőtt bekapcsoltam elolvastam a használati utasítást és azt írta, hogy ez feloldja a processzorom valamiét, és ettől gyorsabb lesz majd. Hát gondoltam kipróbálom. És miután ujra akartam indítani a gépemet nem töltött tovább csak a Gigabyte alaplapom Starting Screen-jéig és ott megáll. Pörögnek a propellerek minden okésnak tűnik, de csak áll a gép és nem is tölt mint aki jól végezte dolgát. És amikror vissza akarom állítani ezt a dolgot akkor nem sikerül, mert ott még nem érzékeli a billentyűmet és hiába nyomom a del-t nem csinál semmit. Igen már próbáltam másik billentyűzettel is de nem működik és nem tudok semmit sem csinálni. A garancia még meg van rá, és nem is járt le.
2011. okt. 30. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld meg egy nem usb-s billentyűzettel.

nincs valahol egy ps/2 dugójú bill?

2011. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azalatt, hogy másik billentyűzetet is bróbáltam azt értettem, hogy néztem másik csatlakozással is.
2011. okt. 30. 20:14
 3/4 Stereokiller válasza:
ha garanciás vidd el oda ahonnan vetted és majd ők meg javítják
2011. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kössz a kommenteket de már megvan. Csináltam egy bios resetet és most jó.
2011. nov. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!