Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Jelenleg egy Logitech X-530...

Jelenleg egy Logitech X-530 5.1-es hangfalszettem van. Szeretnék egy olyat amivel hangosabban lehet zenét hallgatni. Ötletek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ezzel az a probléma hogy ha túl hangosra állítom akkor a mélynyomót nem lehet hallani csak a szatelit üvölt. És nem fontos hogy 5.1 legyen mert filmnézésre van házimozi. Ötletek?
2011. okt. 31. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Először szoftveresen próbálj állítani rajta, pl fentebb emelni a hangváltó küszöbét.
2011. okt. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Logitechnek is van komolyabb cucca ,de szerintem minden pénz kérdése...ha van pénzed JBL stereo valami bitang én véleményem szerint ,ha nincs ,magyar reflex, mélyládával hozzá való erösitövel az is nagyon hangos lesz hidd el nekem...,
2011. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!