Milyen driverek kellenek?

Figyelt kérdés

Formázni szeretném a gépemet, frissíteni kell már.

Ilyenkor ugyanúgy eltűnnek róla a driverek?

Hol tudom megnézni,hogy pontosan mi kell nekem hozzá? (cd-k nincsenek nálam)

Aki esetleg tudja,le tudná nekem írni mik kellenek pontosan?

Asus K51Ac.


2011. nov. 2. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha leformázod a gépet, az annyit tesz, hogy minden adat törlődik a merevlemezről, így az oprendszer, a driverek, programok, minden.


A következőkhöz kellenek driverek alapesetben egy géphez:


alaplap, hangkártya, videókártya, LAN, stb.


A drivereket legegyszerűbb az eszköz gyártójának honlapjáról leszedni, azok általában a legfrissebb kiadások.

2011. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van olyan lehetőség,hogy ne törlődjön minden?
2011. nov. 6. 10:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Van: azt törlöd, amit te akarsz, de az nem formázás, hanem programok törlése. Ezzel pl. nem tudod újrarakni az oprendszert, bár vannak azért erre is módszerek, de szerintem azt ne akard megcsinálni, mert ahhoz magasabb szintű kockatudás szükséges.

A formázáskor minden adat törlésre kerül a meghajtón, viszont ilyenkor minden hiba is megszűnik, tiszta lappal indul a gép ismét.


Viszont azt is lehet, hogy egy régi driver helyett újat raksz fel, ilyenkor manuálisan letörlöd a régit, és felrakod az újat, ill. az új automatikusan frissíti a régit, vagy törli azt, mielőtt települne az új verzió.


Az eszközkezelőben meg tudod nézni, hogy milyen hardvereid vannak, azokhoz kell keresned drivereket pl. a gyártójuk honlapján, de ha a formázás mellett döntesz, akkor is előtte ismerned kell az eszközeid márkáját és típusát, hogy később leszedhesd hozzájuk a megfelelő illesztőprogramokat.

2011. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!