Melyik a legjobb laptop márka? vagy milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbbnek van előnye és hátránya. Én Dell-hívő vagyok, de tény, hogy könnyen túlmelegszik. Cserébe viszont egész jól tűri, hogy időnként leejtem vagy falhoz vágom, ha ideges vagyok (igen, ilyen is volt már :D). Számomra ez fontosabb. Míg ha te tudod, hogy úgy vigyáznál rá, mint a hímes tojásra és hét lakat alatt tartanád, akkor ez nem fontos szempont :)
2011. nov. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Acer Aspire 5920G van Win7 Home premium-al 3 éve és nagyon meg vagyok vele elégedve de ez már kifutott termék!
2011. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem nincs laptopon de jó lenne egy.Ha veszek egyszer mindenképpen Sony lesz.Az a legjobb.
2011. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Sony gépei jók, de nem megfelelő az ár/érték arányuk. A legjobb jelenleg a Dell, mert szinte minden gépre 3 év garanciát ad. Lenovo sem rossz, az Acerben nem bízom. Sokkal jobban jársz egy Dell-el, mert még szépek is, nem is annyira drágák, és jó minőségűek.
2011. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minőségben Apple simán veri az összes márkát viszont nem biztos ,hogy megéri mert az ár/érték aránya nem túl jó.

Szerintem is Dell-t vegyél. Idáig csak jókat hallottam róla.(ismerőseim körében)

2011. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

még az lenne a kérdésem hogy Toshiba laptopokról valami vélemény?

2011. nov. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!