Szerintetek az Ipad 2 nem sértő ajándék ha én kértem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok imádom az ipad 2-őt de nem tudom hogy kérjem e karácsonyi ajándéknak [link] erre gondoltam de ebbben sem vagyok biztos mert szerintem elírták 900 mhz 2 magos proci mert máshol 1 ghz 2 magos ?
2011. nov. 3. 10:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kérj!!! Nagyon jó cucc, megéri az árát. Én is azt kaptam a 14-edik születésnapomra (mondjuk mi amerikában vettük és akkor árfolyam szerint kb. 90.000 Ft volt)


14/F

2011. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó legalább látom hogy nem vagyok egyedül Apple fan :)
2011. nov. 3. 11:19
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le hogy pár nappal karácsony elött van a szülinapom és a névnapom.Így nagyobb az eséj rá hogy egybe megvegyék nekem :)
2011. nov. 3. 11:23
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek fehérben vagy feketében kérjem?
2011. nov. 3. 11:26
 5/14 anonim ***** válasza:

ha már venni akartok akkor hivatalos helyről vegyétek!

[link]

szürkeimportosat, csak bolti garanciával nem ajánlott...


Személyes véleményem pedig, hogy - bár nem ismerem az anyagi helyzeteteket- de szerintem pofátlan dolog ekkora értékű ajándékot kérned 14 évesen. A szüleid majd eldöntik...

2011. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az anyagi helyzettel nincs gond elég sokat keresnek a szüleim és azt mondták hogy ha jól tanulok talán megkapom.
2011. nov. 3. 13:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A fehér újabbnak hat, visszont a fekete elegánsabb. Nekem fekete van, az jobban tetszik, meg szerintem ha süt a nap akkor nem vakít annyira. (de ez ízléstől függ :)
2011. nov. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem a fekete jobban tetszik.
2011. nov. 3. 14:45
 9/14 anonim ***** válasza:

hajrá kényesztessenek a szülök.. (;

bárcsak ez lenne a problémám h milyen színű legyen.. :oo

15 vagyok és a büdös életben nem lesz lehetőség ilyenekre dobálni a pénzt ki az ablakon, ráadásul nem is lennék tőle nagyobb, menőbb :d

egyesek milyen is jó élet adatott meg.. :/ (;

gratulálok!

2011. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Most ez nagyon szomorú hogy a te szüleid nem veszik meg egyszer az évben azt amitől boldog vagy?

Tudod az én szüleim sem kényesztetnek de ha ezt annak hiszed akkor tényleg elég nagy a baj!

2011. nov. 4. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!