Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrég vettünk egy Samsung...

Undying kérdése:

Nemrég vettünk egy Samsung UE40D5003BWXXH 40"/102 cm-es Full HD LED TV-t. Miért nem látom a HDDmet rajta ha rádugom?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy ha rádugom a külsős 500Gb-os WD vinyómat, nem látja rajta a filmeket se a zenéket. Csak képeket tudok rajta megnézni. Olvastam fórumon, hogy van a tvnek egy "Connect Share Movie" funkciója, de ezt bekéne kapcsolni? NTFS fájlrendszerűt is tud olvasni a TV, szóval ezzel nincs gond.
2011. nov. 5. 19:52
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ahhoz, hogy letudjon játszani filmeket, csak be kell lépni a service menu-be, amit a tv kikapcsolt állapotában az info menu mute power gomb egymás után való lenyomásával érhetsz el. Majd itt belépsz Option menü pontba és a model számát átállítod 5800-re. Ezután kikapcsolod, majd vissza és már működik is.



Nekem is így tökéketesen működik!Köszi a segítséget!

2012. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sajnos én is megszívtam ezzel a tv-vel. Teszkó gazdaságban vettem jóárasítva karácsony előtt. 2 kikötésem volt: optikai kimenet az erősítőhöz, CI slot, hogy ne kelljen az upszhoz beltéri. A kiállított darabot körbejártam, 2 hdmi, komponens, CI slot, optikai. Ő lesz a tökéletes. Kihozták a raktárból a bontatlan dobozt, vigyorogva behajtogattam az autóba, hazahoztam majd néztem egy marha nagyot. Külsőre sem az volt mint a kirakott, de a hátlapon ért a meglepetés. 1 usb, 2 hdmi, meg egy tetves scart. Hát köszönöm szépen. És utána néztem mind a 2 tv-nek ugyan az a típusa tehát még át sem vertek. Ezt nem tudom mégis hogy lehet. Nekem a vinyót első pillanattól kezdve látta de csak zenét és képet. Átállítottam másik típusra a fentebb említett módon és végre lát mindent.
2013. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!