Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az Apple iPad 2-re tényleg...

Az Apple iPad 2-re tényleg fizetősen lehet zenéket, videókat, játékokat tenni?

Figyelt kérdés
Már teljesen elbizonytalanodtam, nem tudom, hogy jó-e az iPad 2. Azt hallottam, hogy fizetős, és ezért nem jó. Azt szeretném kérdezni, hogy megéri-e megvenni? Meg, hogy tényleg fizetős-e? És tényleg csalódnék benne, ha megvenném? Én mondjuk szívesen hallgatnék rajta zenét, meg néznék rajta filmet, de nem tudom, hogy ingyen-e?
2011. nov. 6. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megéri megvenni, de ne úgy képzeld el mint egy laptopot, inkább úgy mint egy felokosított erős hardverű nagyra nőtt telefont. Hülyék pedig mindig lesznek akik kitalálnak olyanokat, hogy fizetni kell azért, hogy rátudj tenni valamit. iTunes segítségével (amit az apple honlapjáról ingyen letudsz tölteni) bármit rátudsz tenni a gépről ingyen.
2011. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen a válaszodat. Most már elgondolkodok az iPad2-n! :)
2011. nov. 6. 14:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondaná:-)

Plusz kiegészíteném, hogy ha akarsz iTunes-on vehetsz zene albumokat, filmeket és még könyveket is akár, vagy szoftvereket.

2011. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor zenéket ingyen lehet letölteni, de filmeket, meg könyveket meg kell vásárolni?
2011. nov. 6. 15:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Most letöltöttem az iTunest, de azt írja ki, hogy fizetni kell a zenékért. Hogy lehet ingyen letölteni?
2011. nov. 6. 16:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt mivel teljes értékű zene albumokat lehet venni, pénzért lehet csak, maximum ingyen belehallgathatsz a zenékbe.
2011. nov. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De akkor hogy leeht az iPad-ra rárakni zenéket ingyen?
2011. nov. 6. 16:21
 8/12 A kérdező kommentje:
* De, akkor hogy lehet az iPad-ra rárakni zenéket ingyen?
2011. nov. 6. 16:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha rajta van a számítógépeden a zene(tehát nem iTunes-on vásároltad) akkor az iPad 2 részbe bele kell húznod a zenék fájljait majd elkezdi az iPad 2-re szinkronizálni.
2011. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha nem az iTunesről töltöttük le, hanem valamilyen más torrent oldalról?
2011. nov. 6. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!