A TSECO-ban lehet kapni Technika márkájú dolgokat. Ezek mennyire meg bízhatóak? Leginkább a Technika TV-k meg bízhatóságára gondolok!

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 14:57
1 2
 1/13 anonim válasza:

Múltkor volt(TV,NET,rádió), hogy a nagy márkákból is a selejt jön ebbe az országba, bár ezt én eddig is tudtam.

Technika nem egy nagy márka, de minél drágább azonos paraméterek mellett a darab annál jobb (elvileg), nekem még nem volt velük bajom.

Kisebb dolgokat vettem csak ebből a márkából headset, usbHUB, stb.

Másik opciód:

www.hardverapro.hu ne tévesszen meg a cím új cuccok is vannak nagyon kedvező áron.(nem viccelek!!)

[link] itt pedig leellenőrizheted az adott eladó minősítését. Sok mindent vettem ennek az oldalnak a segítségével, díjtalan, inkább speciális fórum mint e-shop.

2011. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én két digitális képkeretet vittem vissza, mert el volt deformálódva a műanyag (nem kicsit, méterekről látszott).

Aztán mondtam, hogy b*sszák meg, kérem vissza a pénzemet.

Ha ilyen szinten nincs minőségellenőrzés, tulajdonképpen maximális zsákbamacska.

2011. nov. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam egy ilyen Technika márkájú LCD tévé tesztjét, és ott elég jó eredményt ért el a termék, nem csak az árához viszonyítva, hanem abszolúlt kategóriában is. Mondjuk nem egy kategória a Sony Bravia termékekkel, de ennyi pénzért ne is azt várd el.
2011. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én pld 4 éve HANNS-G monitort vettem és azóta megy 20 órát naponta pixelhiba nélkül kifogástalanul.Nem szükségszerű hogy egy nem neves márka rossz legyen.Mellesleg minden nagy ismert márka valamikor kezdő volt és azért futott fel mert jót gyártott.
2011. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem egy Technika DVD felvevőt. Olyan hiba volt vele, hogy nem mindig tudott felvenni és lejátszani, egyszer működött, egyszer meg be sem kapcsolt, nem tudom, mitől csinálta ezt.

Szerencsémre 30 napos csereakció volt rá, azaz 30 napon belül indoklás nélkül kicserélhettem, akár az miatt is, ha nem tettszett, így már másnap visszavittem. A boltban nem tudom miért, de nem jelentkezett a hiba, de vissza kellet cserélniük az akció miatt (arra hivatkoztunk végül a cserepapíron, hogy azért hoztam vissza, mert nem tettszett, pedig nem az volt a bajom vele).


Igaz, hogy 10.000 Ft-al többe jött az LG, de nem bántam meg, sokkal jobb tudásra, és minőségre is, mint a Technika lett volna.

2011. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!!!

Pont ma néztem a szorolapon h van Technika Tv 44.000ft ért nem tudom h milyen márka,megbizhato e mert még nem volt ilyen márkájú dolgom...

Öszintén szolva nem akarok 100ezreket kiadni Tv ért mert nem szoktam sürün Tv t nézni,beérnék egy ilyen egyzserü Tv -vel is,csak nem akarom h 1 honap után meg adja magát:D

2011. nov. 8. 15:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Maximum az összeszerelés minősége nem 100% os amúgy belül

egy az egyben Toshiba.Tehát úgy gondolj rá mintha egy diszkont Toshiba készüléket vennél.

Ja! És mivel Tesco saját márkás termék 1 évig teljesen rizikómentes mivel nem szervízelik hanem egy az egyben cserélik.Szóval simán bevállalhatod.

2011. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De csak 1 év garanciát kapok?
2011. nov. 8. 20:24
 9/13 anonim ***** válasza:

Így van 1 év garanciát kapsz.

De ezen miért csodálkozol??? Magyarországon minden tartós fogyasztási cikkre 1 év a kötelező jótállás.Tehát ha márkás készüléket veszel arra sincs több.

Vannak egyes gyártók akik 2 vagy 3 év garanciát adnak(pl.:samsung)de az sem teljeskörű-ott is csak 1 év a rendes jótállás és a plusz évekbe csak részleges ami azt jelenti hogy nem minden hibára terjed ki és legtöbbször csak az alkatrész ingyenes a javítás már nem.

2011. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Értem!

Csak attól tartok hogy megveszem a Tv t és 1 2 nap vagy hónap múlva tönkremegy és akkor ugrott 45ezer ft-m....

2011. nov. 9. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!