Mivel jobb egy Macbook Pro mint egy másik, olcsóbb mezei laptop?

Figyelt kérdés

Szeretnék új laptopot venni. Unokatesóm hozza Amerikából, úgyhogy végülis az apple sem olyan nagyon drága mint itthon. Megéri venni?

Igazából csak netezésre és filmezésre használnám.

Viszont ami még számít nekem hogy jól nézzen ki, sokáig bírja az aksi és megbízható legyen, sokáig meg akarom tartani.


2011. nov. 9. 07:22
 1/4 Electronicperson ***** válasza:

Az Oprendszere miatt jobb, és a teljesítménye miatt.

De ha csak netezésre meg filmnézésre kell ajánlom figyelmedbe az Asus EeePC-ket MeeGo OS-el.

Szerintem teljesen megfelel.

Viszont ha szeretnél alkalmazásboltot stb.-t akkor mac.

2011. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Netezésre,filmnézésre?Én nem adnék azért 200 ezret se egy laptopért!Egy egyszerű laptop is megteszi!De más kérdés,ha csajok előtt akarsz "villogni" vele,akkor viszont Mac.
2013. júl. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Végülis Macbook Air-t vettem.

Nagyon szép és vékony, az aksi kibírja kb 7 óráig.


Gyors is, eltartott egy kis ideig amíg hozzászoktam az operációs rendszerhez és nekem a windows jobban bejön (de lehet, hogy csak azért mert azt nagyon jól ismerem)

2013. júl. 26. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Végül is egy Macbookra is lehet Windows-t telepíteni!Egy ismerős macbook-ján is az volt!És netről teljesen ingyen letöltheted!Ha érdekel írj privibe,adni fogom a linket,de ez Windows 7 lesz!
2013. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!