Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A számítógép vagy a laptop a...

A számítógép vagy a laptop a jobb? Indokkal! Kérem, csak normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mobiltelefon vagy vezetékes telefon?


mobilinternet vagy vezetékes internet?


Erre nincs helyes meg helytelen válasz.

Igénytől függő.

2011. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Egyik sem.


A Taplet pc a legjobb ha tisztességes hardver van benne plusz ha víz és ütésálló is (pl katonai) persze ez ebben az országban baromi luxus lenne.

2011. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Pl ezek itt:


[link]



[link]

2011. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
szerintem laptop, az én gépemmel kevesebb gond van mint tesóm asztali számítógépével
2011. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ha az egyik egyértelműen jobb lenne akkor a másikat ki venné meg? -.-
2011. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Panda Péter ***** válasza:

szerver feladatra szerver természetesen.

erős hardvert igénylő munkára és játékra: desktop pc vagy mac (videó és hang munkákhoz, ha valaki azt szereti)

ingázóknak: könnyű laptop, esetleg megspékelve egy nagymonitorral otthon/munkahelyen/albérletben/kollégiumban

2011. jún. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az attól is függ mire használnád. A számítógép helyhez kötött laptop(notebook) odaviszed ahova akarod, előbbi sokat fogyaszt, az utóbbi keveset, kisebb a helyigénye, kéznél van, mostaniak könnyebbek is.
2011. jún. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Habár a laptop, ha elromlik nm lehet kicserélni alkatrészeket, míg a számítógépnél igen.
2011. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Speper9 válasza:
Én a PC-ben hiszek. Persze ha mobilitásról van szó egyértelműen egy laptop. De ha csak otthonra kell, akkor PC. Olcsóbb, és a jövőben bővíthető is, meg szerintem azért megbízhatóbb egy izmos asztali vas. 150 ezer környékén már elég szép gépet össze lehet dobni, minden jóval. Ugyanilyen hardverrel egy laptop szerintem megvan 200 vagy afölött is tán!
2011. jún. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem a laptop, mert több lakás között ingázom, és roppant kényelmes, hogy vihetem magammal, az úton is nálam van, valamint mindegyik lakásban rögtön rendelkezésre állnak ugyanazok a fájlok, nem kell az átmásolással vesződni. Ugyanakkor ehhez szükséges például az, hogy nagy hardverigényű játékokkal már régóta nem játszom, csak legfeljebb internetes flash-es apróságokkal. Ha kifejezetten játszani is szeretnék a szabadidőmben, akkor egy laptop nem lenne elég hozzá, kellene egy rendes, asztali gép is mellé.
2011. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!