Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Androidos telefon vagy iphone?...

Androidos telefon vagy iphone? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a paplan. Személy szerint én az Androidot jobban kedvelem, mivel sokkal személyre szabhatóbb. Viszont ha a kezedbe veszel egy iPhonet fél perc alatt tudod, hogy mit hová, miért. Az Androidnak jóval nagyobb a betanulási ideje.
2011. nov. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a betanulási idő az mellékes :)
2011. nov. 9. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Neked lehet, hogy az, másoknak lehet, hogy nem. Igazából egyik sem jobb mint a másik, ez csak a fanboyok mániája. Azt ajánlom olvass körbe KOMOLY tesztekkel foglalkozó weboldalakon, hogy kicsit nagyobb belátásod legyen az Androidra és az iOS-re.
2011. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, hogy mire akarod használni, a telefonálás mellett milyen egyéb igényeid vannak, milyen elvárásaid egy okostelefontól.Osztom az utolsó véleményét.Személy szerint az androidot támogatom a nyílt forráskód miatt.
2011. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát köszi.

Az igényeim egyszerűek, nagy tárhely, jó kijelző, esetleg 3D-s

2011. nov. 13. 09:17
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A 3D-ért azt a plusz 20-30 ezer forintot a helyedben nem fizetném ki.


1.Egy telefonban semmi értelme a 3Dnek.

2.Csak egy eyecandy, amivel megpróbálják eladhatóvá tenni.

3.3D-s filmet nem fogsz rajta nézni, mert nem ugyanazon az elven működik.Nem igazi 3D.

4.Egy gombbal kikapcsolható a funkció, csak egy okos optikai csalást alkalmaz amivel térhatásúnak tűnik a menü, meg a fotóalbum, és kész.

5.Az akksi kb fél nap alatt megadja magát a "3D" üzemmódban.

6.A való életben az ember semmi másra nem tudja használni, minthogy a kocsmában a haverok körbeüljék, és 10 percre menő legyen vele az ember.

2011. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagy tárhely, jó kijelző...Samsung galaxy S, SII, Google Nexus S, ezeket tudom ajánlani esetleg androidos téren.
2011. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Galaxyra gondoltam elsőként én is, most h így bemutattad a 3D értelmét :)
2011. nov. 14. 16:36
 9/9 anonim ***** válasza:

az iphone-t mindenképp jailbreakelned kell majd h. mindenféle alkalmazást telepíthess rá mert amúgy csak appstoreból vásárolhatsz bár nekem nem volt még iphonom de legjobb tudomásom szerint csak így lehetséges. Androidnál pedig csak egy pipát kell berakni és kész.

És még az is szempont h. az iphone árából egy olyan androidos telót tudsz venni ami pl kamerában meg hardverben mindenképp verni fogja az iphone-t jó mondjuk a 4s-nél nemtudom mi vesz fel szebb videót. De én mindeképp egy galaxy s plus-t vennék vagy egy arc s-t vagy valami desirét ami a snapdragon+adreno 205-el vagy felszerelve vagy valami tegrásat pl a 2x az külsőleg is nagyon tetszik.

2012. jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!