Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon?

Melyik a jobb telefon?

Figyelt kérdés

HTC Sensation vagy Samsung Galaxy S II? Kinek mi a tapasztalata? Fényképezőgép/kamera szempontjából melyik jobb? Esetleg más teló?

Előre is köszi a válaszokat!


2011. nov. 5. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
SGS II
2011. nov. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
S2 picivel okosabb, a Sensation véleményem szerint jobb. Egyébként méginkább más, pl. iPhone 4S, de leginkább Nokia N9!
2011. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

N9 szóba se jöhet, nagyon magas ár és nem éri meg annyiért!

Ezek közül mindenképp Galaxy S2!!

2011. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért nem jöhet szóba? Legalább van értéke és úgy össze van rakva, ahogyan egy Samsung sohasem lesz. Az N9 minden téren egyedi. A MeeGo pedig zseniális lett!
2011. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én nem mondom hogy a MeeGo rossz rendszer! sőt jó!

ha a Nokia nem lenne hülye és fejlesztené akkor még jobb lenne!

DE NEM fejleszti! nincs rá app ergo ezért nem éri meg kidobni 150 ezer forintot!

SGS2 130-40 -ért lehet venni és sokkal jobb hardveresen és szoftveresen is jobban támogatva van!

2011. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Meddig? A 2.3.4-es Android után semmi nem jön. a 3 már Tablet-re van.
2011. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

például 4.0-is lesz rajta!

de ez mind 1 mert a 2.3 -as android is jobb a MeeGo-nál!

2011. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nos, ezzel vitatkoznék. A MeeGo bombabiztos, emberbarát kezelhetőségű. Az Samsung Androidja instabil, optimalizálatlan. Az meg, hogy ott a sok app teljesen mindegy, mert az 1 százalékuk hasznos valamire. Szóval erről ennyit.
2011. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nokia N9-re nem lehet applikációkat telepíteni? :S Ezt nem is tudtam...no azért nekem elsősorban a kamera minőség a fontos, nekem most Samsung f480-asom van, ezt anno 65 ezerért vettem több mint 3 éve, de szuperül működik és a kamerája csúcs! De szeretnék haladni már a "korral", örülnék egy jobb minőségű, fejlettebb mobilnak is. Nem vagyok egy játékhasználó, de az applikációk közül találtam érdekeseket és olyanokat, amik hasznosak is...ezért gondolkodom a váltáson, csak nem tudom, melyik javára. A Samsung még mindig gyenge akkus? :S
2011. nov. 6. 09:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne rá applikációkat telepíteni. Egyelőre kevés van MeeGo-ra, de legalább nincs tele millió szeméttel az alkalmazásbolt. Mellesleg hamarosan az összes Symbian progi át lesz írva erre a szoft-ra is.
2011. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!