Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Asus laptop való nekem?

Melyik Asus laptop való nekem?

Figyelt kérdés
Asus laptopot szeretnék venni, csak nem tudom melyik lenne a legmegfelelőbb. Elvárásaim: a memória legyen akkora, hogy ne írja ki folyton, hogy nincs elegendő hely a C meghajtón (a mostani gépen folyton ezzel csesztet), könnyen hordozható legyen és min. 300 Gb-nyi hely legyen rajta. És nem problem ha kicsit lányos (kisebb, esetleg red) ha lehet 100.000 alatt!(és a többi alap: usb, micro SD olvasó, esetleg kamera, bluetooth) köszi :D
2011. nov. 12. 09:54
 1/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem, hogy legyen benne CD író/olvasó is (nem tudom, ez mennyire számít alapnak)
2011. nov. 12. 09:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a típust szerintem direkte neked teremtették :)


[link]


Pirosat nem találtam...

2011. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget! :) csak túlélem valahogy, hogy nem piros :D
2011. nov. 12. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Az X54L valóban optimális számodra. Én is most vettem Asus-t majdnem olyat mint a linken van és nyugodt szívvel ajánlom, mert remek kis gép.
2011. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha megveszed, akkor úgy tetess rá Windowst, hogy 60 GB helyet maradjon a programoknak és 240 GB marad az adatoknak.
2011. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!