Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudom megnézni, milyen...

Hol tudom megnézni, milyen csatornákat foglal most épp magába az előfizetésem?

Figyelt kérdés
Digi tv-s vagyok, de a honlapon nem találtam, milyen csatornák tartoznak jelenleg a csomag szerint foghatók közé. Persze, lehet, hogy én voltam a figyelmetlen. Valaki tudna segíteni?
2011. nov. 12. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig elég egyértelmű.

Milyen csomagod van? Belinkelem neked a konkrét oldalt.

2011. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy másnak az, pont ezért kérdeztem. Digi+.
2011. nov. 12. 15:48
 3/7 A kérdező kommentje:
És persze nagyon köszönöm:)
2011. nov. 12. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] Ezen az oldalon a hirdetés alatt kattints a "Csatornakínálat" feliratra.
2011. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen pont úgy ahogy az előző írta.

Katt a linkre-azután a csatornakínálatra.

Itt az összes csatornát megkapod ami a digi+ mezőig terjed(a közszolgálati csomagtól végig).

Vagy úgy is mondhatnám hogy érthetőbb legyen hogy a létező összes csatornát kapod mert a digi+ a legnagyobb csomag.

Ezalól a prémium csatornák képeznek kivételt-Cinemax és HBO csatornák amik már a digi+ csomagon felül vannak felsorolva és külön jelölik is annak árát.

2011. nov. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Digi+ csomag:

M1, M2, DUNA, DUNA2, RTL KLUB, TV2, VIASAT3, HÍRTV, ATV, FILM+, COOL, ECHO, DIGISPORT, EUROSPORT2, MUSICMIX, NÓTATV, VIASAT EXPLORER, SUPER ONE, VIASAT6, MOVIES24, UNIVERSAL CHANNEL, ROMANTICA, AXN, PAPRIKATV, STORY4, DIGISPORT+, EUROSPORT, PV TV, MUSIC CHANNEL, HIT MUSIC, DUCK TV, MINIMAX, BOOMERANG, CARTOON NETWORK, DISNEY, SPEKTRUM, DISCOVERY, DISCOVERY SCIENCE, DISCOVERY TRAVEL&LIVING, DISCOVERY WORLD, DISCOVERY ID, NAT GEO, NAT GEO WILD, ANIMAL PLANET,VIASAT HISTORY, ZONE REALITY, CNN, SUPER ONE HD, PRO TV, FASHION TV, TRAVEL CHANNEL, SPORT1, SPORT2, MEZZO / KOSSUTH RADIO,PETŐFI RADIO, BARTÓK RADIO, MÁRIA RÁDIÓ

Ezeket az előző linkből gépeltem le remélem megfelel!

2011. nov. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket:) Vagy fél órát böngésztem, mielőtt kiírtam a kérdést, de az a sor, ahol a csatornakínálat van, valahogy nagyon elkerülte a figyelmem (az a durva, hogy még a keresőbe is beírtam...)


A 79%-osnak is nagyon köszönöm a választ, a másolást is, de a leírás alapján megtaláltam, biztos veletek is volt már úgy, hogy annyira kerestetek valami konkrét dolgot, hogy ott volt a szemetek előtt, de pont azt nem láttátok...:)


Zöld kéz mindenkinek.

2011. nov. 12. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!