Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Huawei Ideos S7 Slim vásárlásá...

Huawei Ideos S7 Slim vásárlásán gondolkozok! Tudom-e használni a következőkre?

Figyelt kérdés

GPS-nek kellene ami nem igényel netet, vagy ha van rá ilyen navi.

Filmekhez és zenékhez alkalmilag...

De amiről nincs infóm hogy külső adathordozót (pendrive, külső vinyó) tudok-e csatlakoztatni usb-n, vagy egyáltalán nem?

Illetve ha jól tudom telefonálni is lehet vele?

Köszi!


2011. nov. 12. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 inch-es Galaxy Tab-om volt, de életem legrosszabb döntése volt. Ezek a tabletek ugyanis egy felnagyított okostelefonok, amiket közel sem olyan könnyű hordozni, bár a 7 collos kabátzsebbe belefér, na de nyáron? Teljes értékű laptopnak meg a nyomába sem érhet egyik táblagép sem. Tehát inkább kifizetődő egy 40-50 ezres Androidos telefont venni, mintsem egy tabletet. Amúgy külső merevlemezt egyik sem tud kezelni mert nem tud neki elég áramot biztosítani. Pendriveot azt tud, amin van USB bementet, a Tab-on nem volt, csak kimenet.
2011. nov. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

értem, így összefoglalva meg olyan egyértelmű. :)

lehet hogy telefonokat fogok bújni helyette, a kamerájuk is fényévekre van tőlük. köszi a segítséget

2011. nov. 15. 10:33
 3/3 anonim ***** válasza:
és a gps-t csak nettel tudod használni
2012. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!