Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Most vettem laptopot. Megvolt...

Most vettem laptopot. Megvolt az előtöltés. Most hogy töltsem az akkuját? Jobb ha megvárom, hogy lemerüljön és csak utána töltöm fel? Vagy esetleg az ártana neki, ha állandóan áramban lenne? Vagy hogyan lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,sehogy sem tudod elrontani.

Lesznek akik mást írnak ,hogy így használd meg úgy használd,nekünk 4 laptop van a családban soha nem foglalkoztunk a bennük lévő akkuval mégis 3-4 évig probléma mentesen működnek .Utána meg úgyis csere.

2010. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, én is hallottam már ezt is, azt is. Ugyanez volt a kérdésem, mikor megkaptam az enyém, 2008 májusában. Volt, aki azt mondta, h többször merítsem le teljesen, más azt mondta, h soha ne hagyjam, h teljesen lemerüljön, megint más azt mondta, h csak arra figyeljek, h egyszerre ne menjen kábelről is meg aksiról is, ha kábelt használok, az aksit vegyem ki, és fordítva...

Hát, én kezdetben próbáltam mindenre figyelni, de most már csak úgy van. A kábel is bedugva, meg az aksi is benne. És még működik. Mondjuk sose bírta sokáig, 2 óra volt már a kezdet kezdetén is... De ez nem ezen múlott, hanem maga a gép elég gyengécske.

2010. ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!