Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tegyek hogy kikapcsolás...

Mit tegyek hogy kikapcsolás után ne kattogjon a tv-m? SOS! (többi lenn)

Figyelt kérdés

Vásároltam egy LCD LED Tv-t JVC.

nagyon jól működik , semmi gondom vele, egyedül az, hogy kiakpcsolás után miután gondolom az alkatrészei felmelegdetk, a lehülés miatt a műanyag kattog, recseg, nagyon idegesítő. Kis szobám van, így különösen kiéleződik ez a dolog.

Az áruházban azt mondták hogy csak akkor cserélik ki, ha azt meg tudja vizsgálni egy szervízes. Ezt a problémát sajnos nem tudja megvizsgálni, mert felmelegedés -lehülés miatt van, tehát csak 2 órás tv-nézés után jelentkezik.

mit lehet csinálni ez ellen? ötletek? valkinek hasonló tapasztalat? nagyon idegesítőő


2011. nov. 15. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ezt a problémát sajnos nem tudja megvizsgálni, mert felmelegedés -lehülés miatt van,"


Ezt magad sem gondoltad komolyan, ugye?

2011. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne kapcsold be...
2011. nov. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves első..Szted ha beviszem az áruházba a tv-t, akkor 2 órán át fogják üzemelteltni?
2011. nov. 15. 10:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Komoly volt a kérdésem, így ha lehet komoly válaszoakt várnék! Köszi!
2011. nov. 15. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen muszáj nekik 2 órát üzemeltetni ahhoz,hogy te általad elmondott hibát produkálja.Ugyanis ezért viszed be,mert nem természetes ,hogy ilyen Tv csattogjon kattogjon.De félek ,hogy meg magyarázzák,hogy persze ennek ilyennek kell lennie,,

Én azt mondom ne hagyd magad mond nekik,hogy cseréljék ki,ha nem akarják megjavítani!!

Ha huzavonáznak akkor nyugodtan hivatkozz a fogyasztóvédelemre!Ott minden le van írva,az is ha nem teszik az általad vásárolt áru a pénzed is kötelesek vissza adni.

2011. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Ott minden le van írva,az is ha nem teszik az általad vásárolt áru a pénzed is kötelesek vissza adni." Juj ilyen full téves infóra nehogy hivatkozz. Ez nem amerika... Nem fognak ezért semmit csinálni,főleg ha amúgy jó a tv. Szokj hozzá.
2011. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak annyit mondok hogy nem "JVC" t kelene venni amit 10 emberbol 9 ember nem ismer es fogalma nincs hogy létezik olyan is én se tudtam vettel volna inkább Samsungot,LG-t,Sony-t.... És amugy olyan nincs hogy LCD LED tv -.- vagy LCD vagy LED nézz utána nagy a külömbség és elég valószinu jhogy a tied csak LCD mivel LED (nevebe is benvan hogy LED) az nem "kattog"
2011. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fogyasztóvédelemben ne reménykedjetek, az manapság már nem fogyasztóvédelem, hanem kereskedővédelem. A kereskedőknek most már alig van kötelezettségük. Pl. a garanciális javításra semmiféle határidő n i n c s. Tehát várhatsz a készülékedre hónapokig, évekig, síron túl is.
2013. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!