Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PC vagy Xbox? (200 a keret)...

Sasipunk88 kérdése:

PC vagy Xbox? (200 a keret) Kinek mi a véleménye, jelenleg melyiket érdemesebb megvásárolni? Nagy dilemmába vagyok e miatt mivel mostani gamek (pl: crysis 2, battlefield 3) már komolyabb gépet igényelnek.

Figyelt kérdés

És mivel a monitorom se új már ezért azt is szeretnék valami nagyobbat HD-st.

Amit kinéztem az olyan 40 körül van és a maradékból össze lehet-e hozni egy olyan gépet amin pl 1900x1080 ba highon tudom e tolni lehetőleg 30 fps felett pl: BF3-t?

Vagy inkább már xbox? Ahhoz is kinéztem egy Tv-t egy 82-s sony okos tv-t elég faja és árba se rossz, és full hd-ba biztos király lehet. Meg a jelenlegi boxos gamek és pc-s gamek között grafikailag sok különbség van? (csak mert gondolom az xbox is kezd elavulni:S)


2011. nov. 16. 23:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

200-ból 4 xboxot is vehetsz, ami még évekig ki fog szolgálni.

Akkor mi is a kérdés?

2011. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Gugu Gabor ***** válasza:

Egyrészt igen kezd elavulni.. másrészt ha a grafikától elvonatkoztatsz kicsit akkor biztos hogy élvezni fogod az FPS-eket a konzolon gondolok itt a kontroller vs egér apróságra? (most azért FPS-re kihegyezve mert ilyen játékokat írtál fent)

Azért a grafikán kívül vannak még pro és kontra érvek.

Pld ha flasheled az xboxot akkor buktad a multit, ha nem akkor borsosabb ára lesz a játékoknak mint PC-n

A box nak nagy baja nem lehet, az újak már nem hajlamosak a 3 led re pld szóval nem lehet windows, driver stb gondod

De szerintem itt jönnek még majd a pro és kontra érvek :)

2011. nov. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Ez az elavulás azért hülyeség, mert a játékok 90%-át konzolokra fejlesztik, nyilván nem fognak olyan játékot fejleszteni, amit a konzol nem tud normálisan futtatni.

Ráadásul pár évig még nem lesz generációváltás, hiszen nemrég jöttek ki a mozgásérzékelős cuccok...

2011. nov. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
És szerintetek egy 160E ft-os konfig tudna-e olyan minőséget biztosítani mint egy xbox?:)
2011. nov. 17. 00:23
 5/31 anonim ***** válasza:
Én most a Box-ot ajánlom, aztán tedd félre a pénzedet, és amikor kijön a következő, akkor egy kis plusszal meglesz azis.
2011. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
ennyi pénzből kijön a monitorod,és egy erős gép is. ha veszel egy xboxot,akkor van rá esélyed,hogy nem jön ki rá az általad várt játék,mert csak a sonyval kötöttek szerződést.pc-re sokkal több játék van,letölteni is tudsz,no meg nem csak játékra használhatod a gépet. szóval én egy pc-t ajánlok
2011. nov. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

"ha veszel egy xboxot,akkor van rá esélyed,hogy nem jön ki rá az általad várt játék,mert csak a sonyval kötöttek szerződést"

Pc-re meg még kevesebb játék van, mint konzolokra, szóval gratulálok a logikádhoz...

2011. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
Sztem xbox
2011. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy Tv-t (vagy legalábbis egy nagy monitort), meg egy xboxot. Ahogy már előttem írták, most jöttek rá ki a mozgásérzékelős baszások, meg jó pár nagy nevű játék, nem fogják azt még lecserélni egy jó darabig.


A másik verzió ellen:

160ból veszel egy gépet, oké most még jó meg minden, de nemsokára úgyis jön ki egy olyan játék ami szaggat...

Meg nem beszélve arról, hogy egy jobb videokártya többe kerül mint egy xbox360.



A "nem csak játékra használhatod a gépet" hozzászólásra meg annyit kontráznék vissza, hogy egy gépet ami jó mindenre (kivéve játék) tudsz venni 60-70ezerből is, szóval ha tényleg csak ez a legütősebb érved a pc mellett, akkor vegyél egy gyenge gépet ami a játékon kívül használsz mindenre, vegyél egy xboxot meg egy monitort ami elviszi mindkettő és probléma megoldva.

Komolyan nem értem az ilyen földhöz ragadt, begyepesedett agyú embereket akik ennyire nem bírnak elszakadni a billentyűzettől meg az egértől....de mindegy, ez mindenkinek a saját döntése, vegyétek csak nyugodtan évente a gépetekbe a nagyobb meg újabb cuccokat vagyonokért.


De szerintem ha kiszámolod és mondjuk 2 évente veszel egy új xboxot még akkor is olcsóbban ki jösz mint egy pc-vel. Nem beszélve a játékélményről.

2011. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

NA igen én is így képzeltem el az egészet hogy géptőlis jó lenne elszakadni azért ha itthon vagyok, mert már olvasgatni is ezen olvasok:D:S

De a lényeg amiért mégis hajlok a gép felé is az az hogy sok probléma van:

-Ha újat flasheltetem akkor ugrik a garancia és vissza se lehet állítani a régivel elvileg ezt meglehetett tenni.

-De a réginek meg annyira fos a hűtése hogy nagyon ráaádsúl meg az én szobám nyáron nagyon felmelegszik és a levegő se nagyon jár szóval tuti nem tenne jót neki:S

De amiért tényleg jobb lenne egy box mert a játék élmény egy jó tv-n biztos állat lehet másik meg ennyiért nem fogok összepakolni egy jó gépet meg azt is ritkán tudnám használni a suli miatt:S

De viszont találkoztam valamelyik nap ismerősömmel hogy eladná a gépét kb 200-kba fél éves + 24-s monittor amire mondjuk már nincs garancia:S

a konfig a következő:

i5 2500K box , Asrock P67 Extreme4, 6 Gb Corsair Vengeance 1600mhz, Sapphire HD6870,500Gb WD 7200rpm,asus xonar dg 5.1,xilence 550W redwing

Most viszont szétnéztem a piacon eléggé felment az árek. Ssóval újgépet most semmiféle képpen nem akarok venni vagy ez lesz vagy box vagy pedig várok vele akkor inkább:S

Csak azért jön a tél meg a vizsga időszak aztán így másnaposan szeretek bekockulni:D:D

2011. nov. 19. 10:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!