Milyen tipusu xbox360 éri meg, milyet vegyek?

Figyelt kérdés

most olyan döntés elött állok,hogy milyen tipusu xbox360 éri meg venni,én a legolcsobbat keresem,nekem még nemvolt xbox360 om,csak azt szeretném még hogy a tipustol függöen ami sbox360 ra gyártott játék,az mindegyik tipusu xbox360 on megy mind1 mien?és még egy kérdés,az xbox360 nál hogy müködik ez a kichipelés,vagy ezt nem kell,mert én mindenesetre irni szeretnék rá játékot nem venni,fölöslegesen,ezt légyszives mondjátok már akkor el nekem,hogy mi a menete,és mennyi költség kell még rá pluszba hogy menjen rajta az irott játék,amellett hogy veszek egyet,mondom még egyszer olcsón szeretnék(nem használtat)venni egyet.Itt egy pár,ezek kiözül is valamit mondjatok.előre is nagyon szépen köszönöm az információkat!!!


[link]


2011. nov. 17. 14:52
 1/8 A kérdező kommentje:
a helyesírási hibákért elnézést,gyorsan irtam
2011. nov. 17. 14:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél xbox-ot légyszi.
2011. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha ki akarsz kötni rajtam mert nemértek hozzá ne is irj
2011. nov. 17. 21:47
 4/8 A kérdező kommentje:
meg ha nemtudsz rendesen válaszolni
2011. nov. 17. 21:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Már miért ne vegyen Xbox-ot ?

Vegyen inkább egy PS3-at ?

Nem ezt kérdezte a kérdező hogy : Xbox-ot vagy más konzolt vegyek ?.

Különben ha Xbox-ot veszel nem fogod megbánni .

Szerintem teljesen mindegy milyet veszel , ha olcsón meg akarod úszni akkor egy fehér is jó de abból csak Falcon V2-V3 , vagy Jasper , esetleg egy 4GB-os Slim .

2011. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért ne vegyen, mert így sem tud magyarul, ha a szabadidejében még többet fog játszani és még kevesebbet tanulni, akkor lassan eljuthat egy neandervölgyi szintjére.

Illetve ettől függetlenül is, aki flasheltetni akarja a boxát, az inkább ne is vegyen, ha egyszer nincs rá pénze.

Vegyen PS-2őt, az olcsóbb, meg a játékok is olcsóbbak rá.

2011. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért kötekszik velem mindenki :( én is csakegy rendes kedves ember vagyok,sajnálom hogy nemvagyok olyan xbox zseni mint te!!!!!!!!
2011. nov. 19. 08:43
 8/8 anonim válasza:

Abba igaza van hogy ne flasheld ki mert hülyeség.

1. nem arra van

2. Nemtudsz vele online játszani

3. Ha garanciaidő alatt elromlik baszhatod ki a szemétbe.

Szerintem jobban megéri gyűjteni pénzt rá.

2011. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!