Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes még...

Bgabika kérdése:

Szerintetek érdemes még xbox360-at vagy ps3-at venni, vagy inkább várjam meg az új konzolokat most egy ps2-m van, vayis ha kéne, tudnék várni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Nekem 250GB-os Xbox 360 slim-em van, én elégedett vagyok vele. Aki PS-t használ, biztos az is hasonlóképp érez.


Szerintem nem lehet mellényúlni. Mivel PS2-d van, talán vannak olyan exkluzív játékok, amiknek érdekel a fojtatása, szóval lehet, hogy neked a PS3 előnyösebb, de nyugodtan veheted az X-et is a jobb hazai támogatottság miatt.

2011. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de még megéri megvenni, vagy már egy év és jön az új konzol. szóval én azért még 2-3 évig toplistás játékokkal akarok játszani, viszont ha kijön az új konzol, akkor ez már nem lehetséges.
2011. nov. 15. 21:34
 3/7 A kérdező kommentje:
???
2011. nov. 15. 21:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Még csak pletykálnak az új generációról. 2013 nyara előtt teljesen valószínűtlen, hogy megjelenjen új Xbox. PS4 pedig valószínűleg még később, mivel a PS3 is egy évvel később került piacra, mint a 360.


50 ezret szerintem még bőven megér másfél-két év, de neked kell határozni.

2011. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is még hosszú évekig nem jön új konzol. A PS3 még mindig újnak számít és az X360-ra is szépen jönnek a játékok, mindkét cég hagyja kifutni az idejét a gépeinek (ez jó esetben a megjelenésétől számított 6-8 év is lehet!), nem fogja sürgetni az új technológiát - még ha már amúgy bevethető is lenne, hiszen azzal kivégezné a régieket, amelyek kifejlesztésére rengeteget költöttek és akkor még ott vannak az exkluzív szerződések is a fejlesztő cégekkel. Én is mostanság készülök venni egy PS3-t, amire már a megjelenése óta kuporgatok.:)
2011. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

[link]

ezt olvassátok el.

2011. nov. 16. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Az még nagyon pletyka. Szerintem, ha jön is 2013-ban, az legjobb esetben is egy formális rajt a harmadik negyedévben, vagy egy rendes karácsony körül.


Az Xboxról sokkal alaposabb pletykák vannak és azok a legkorábbi megjelenést 2013 második negyedévére jósolják:

[link]

Ráadásul a játéktámogatás sem egyik pillanatról a másikra fog megszűnni, még lesz egy éve a 360-nak az utód megjelenése után.

Ez pont elég ahhoz, hogy az esetleges gyermekbetegségekre fény derüljön és valamelyest normalizálódjanak az árak.

2011. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!